Dávid Hancko a Leo Sauer sa tešia so spoluhráčmi z Feyenoordu Rotterdam po výhre nad Waalwijkom. (Autor: X/Feyenoord Rotterdam)
TASR|18. feb 2024 o 19:40

Hancko odohral celý zápas.

ROTTERDAM. Slovenský futbalista Leo Sauer zaznamenal svoju druhú asistenciu v A-tíme Feyenoordu Rotterdam.

Osemnásťročný útočník prihral na víťazný gól Matsa Wieffera v nedeľnom zápase 22. kola holandskej Eredivisie proti Waalwijku (1:0).

Sauer prišiel na ihrisko v 78. minúte a o šesť minút neskôr prihral na gól Wiefferovi. Ďalší Slovák - Dávid Hancko - odohral celý zápas.

Feyenoord figuruje momentálne na druhej priečke tabuľky, za vedúcim PSV Eindhoven zaostáva o desať bodov.

Tabuľka Eredivisie

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Eredivisie»VIDEO: Sauer sa predviedol v Holandsku. Prihrával na jediný gól zápasu