Fotogaléria (20)
Raphinha oslavuje gól so spoluhráčmi počas odvety štvrťfinále Ligy majstrov medzi Barcelonou a PSG. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|16. apr 2024 o 22:14

Barcelona viedla 1:0, no v 29. minúte prišla o Ronalda Araúja, ktorý dostal červenú kartu.

BARCELONA. Futbalisti Barcelony sa v odvete štvrťfinále Ligy majstrov dostali do rýchleho vedenia 1:0.

V 12. minúte poslal do siete Parížu St. Germain loptu Raphinha, ktorý strelil už tretí gól v odvetnom stretnutí.

Fotogaléria zo zápasu Barcelona - PSG (Liga majstrov - odveta štvrťfinále)

Zvyšný priebeh prvého polčasu ovplyvnila červená karta, ktorú dostal v 29. minúte Ronald Araújo. Barcelona v oslabení inkasovala gól na 1:1 z kopačky Dembelého.

Po necelej hodine hry vyťažili hostia z presilovky maximum a pridali druhý gól do siete Barcelony. Postaral sa oňho Vitinha.

Do dvojgólového náskoku sa hostia dostali v 61. minúte, keď sa presadil Kylian Mbappé z bieleho bodu.

Domov»Futbal»Liga majstrov»VIDEO: Priebeh zápasu zmenilo vylúčenie. Katastrofálny druhý polčas Barcelony posiela Paríž ďalej