Wow, to je gól, kričal komentátor. Fín parádnym spôsobom vyrovnal

Patrik Laine (vľavo). (Zdroj: TASR/AP)
Sportnet|13. apr 2021 o 11:38

Pozrite si zaujímavé góly, ktoré padli v NHL.

NEW YORK. Prešiel cez celé klzisko, nedal šancu súperovým hráčom, až dal gól.

Fínsky útočník Columbusu Patrik Laine zažil proti Chicagu Blackhawks vynikajúci zápas. Dal dva góly. Najmä druhý z nich v tretej tretine bol mimoriadne dôležitý.

Jeho tím prehrával 2:3. Laine však pekným gólom zabezpečil nerozhodný stav 3:3 a poslal zápas do predĺženia. S pukom na hokejke prekorčuľoval sám celé ihrisko a vyrovnal.

"Wow, to je teda gól!" kričal komentátor s úžasom.

Laine útočil dokonca v predĺžení aj na hetrik, ale tretí gól sa mu nepodarilo streliť a jeho Columbus nakoniec prehral. Laineho však po zápase vyhlásili za druhú hviezdu zápasu.

Zaujímavý gól padol aj v zápase medzi Ottawou a Winnipegom. Domáci tím prehrával 0:2 už po prvej polovici úvodnej tretiny.

Ešte do konca tejto časti zápasu sa však Ottawe podarilo vyrovnať.

Víťazný gól strelil ho Jevgenij Dadonov v tretej tretine na 3:2.

Thomas Chabot z polovice ihriska skákavo nahodil puk na brankára Hellebuyck. Ten ho však len vyrazil pred seba a túto príležitosť využil na zakončenie práve Dadonov.

Víťazstvo pre Ottawu neskôr poistil Brady Tkachuk.

Domov»Hokej»NHL»Wow, to je gól, kričal komentátor. Fín parádnym spôsobom vyrovnal