Vémolov zápas v boxe v ohrození? Marpo: Buď chlap a prijmi to

Raper Otakar "Marpo" Peřina a zápasník MMA Karlos Vémola. (Zdroj: OKTAGON MMA)
SvetMMA|23. jan 2022 o 21:14

Legendu českého MMA obvinil, že sa snaží z boxerského zápasu vyvliecť.

PRAHA. Uplynulý rok mal byť pre najznámejšieho českého zápasníka zmiešaných bojových umení Karlosa "Terminátora" Vémolu v mnohom prelomovým.

Nečakané zranenie paže a následné zdravotné problémy však veterána UFC na väčšiu časť roka odstavili. V hre bol aj koniec profesionálnej kariéry.

Najnovšie to podľa fotiek z tréningu na sociálnych sieťach vyzerá, že by sme sa návratu legendárneho bojovníka mohli predsa len dočkať.

A podľa oficiálnych informácií by mal byť jeho najbližším súbojom stret s raperom Otakarom "Marpom" Peřinom v boxerskom ringu.

Dôjde ale k Terminátorovej premiére v boxe? Vémolov súper prichádza s tvrdením, podľa ktorého by mal Vémola v pláne z duelu odstúpiť.

Chce odstúpiť zo zápasu?

Podľa vyjadrenia rapera na sociálnej sieti Instagram je v Prahe verejným tajomstvom, že sa Vémola snaží z dohodnutého duelu v O2 aréne vyvliecť.

Vémolov debut v ringu je v organizácii Oktagon MMA ohlásený na 21. máj tohto roku.

Chcel by som sa vyjadriť k jednej veci. Po Prahe sa hovorí, že Karlos so mnou nechce zápasiť, že ten zápas nevezme. Tak by som len chcel povedať, že si už do toho išiel, tak buď chlap a zober to.

Podľa mňa si si len jednoducho uvedomil, že dostaneš a pôjdeš k zemi. Nechceš stratiť svoj hype, ale všetci vieme, že v Oktagone je jediným kráľom Attila (Végh). Buď chlap a prijmi zápas, myslím, že by to ľudí riadne sklamalo. 21. mája ťa čakám v ringu v aréne O2, to je celé,“ povedal v krátkom video odkaze 36-ročný hudobník.

Súboj Marpa a Vémolu sa mal pôvodne odohrať minulý rok v novembri.

Po oznámení zranenia bývalého šampióna Oktagonu sa duel preložil najprv na marec a neskôr na máj.

Súvisiace články

Nachádzate sa tu: