V zápase padlo až päť gólov. Bordeaux v úvodnom kole zdolalo Saint Étienne

(Autor: twitter.com)
Sportnet|13. aug 2016 o 19:49

Zaujímavosťou je, že obe mestá hostili nedávne majstrovstvá Európy.

PARÍŽ. Futbalisti Bordeaux zdolali na vlastnej pôde v prvom kole francúzskej najvyššej futbalovej súťaže St. Étienne. Zápas mal jasný priebeh, keď ešte desať minút pred koncom viedli domáci futbalisti o tri góly.

Hostia zo St. Étienne ale v závere siahali na remízu. V 81. a 89. minúte totiž znížili iba na rozdiel gólu.

Ešte v piatok úspešne vstúpil do nového ročníka aj úradujúci majster Paríž Saint-Germain, ktorý vyhral v Bastii 1:0.

Ligue 1 - 1. kolo:

Bordeaux - St. Étienne 3:2 (1:0)

Góly: 13. G. Laborde, 57. Rolan, 72. Malcom - 81. Hamouma, 89. A. Söderlund

Caen - Lorient 3:2 (2:2)

Góly: 32. Rodelin, 43. a 87. Santini - 5. a 19. Moukandjo (druhý z pok. kopu), ČK: 26. Z. Touré (Lorient)

Dijon - Nantes 0:1 (0:0)

Gól: 48. N. Thomsen

Metz - Lille 3:2 (0:1)

Góly: 56. a 75. Mevlüt Erdinc (druhý z pok. kopu), 87. Jouffre (z pok. kopu) - 35. a 70. Rony Lopes

Montpellier - Angers 1:0 (1:0)

Gól: 8. Boudebouz

Domov»Futbal»Francúzsko»V zápase padlo až päť gólov. Bordeaux v úvodnom kole zdolalo Saint Étienne