Streda, 1. decembra, 2021Meniny má Edmund

V Chanty-Mansijsku povedie Slovan ako kapitán Bartovič

Milan Bartovič. (Autor: SITA)
SITA|18. jan 2013 o 10:53

Bratislavskému klubu bude v piatkovom zápase KHL chýbať zranený Ján Lipiansky.

BRATISLAVA. Hokejisti Slovana Bratislava nastúpia v piatok od 14.00 h slovenského času na zápas Kontinentálnej hokejovej ligy na ľade Jugry Chanty-Mansijsk v takmer totožnej zostave ako v stretnutí proti HC Lev Praha.

Zmena nastala v strede druhého útoku, zraneného centra Jána Lipianskeho v ňom nahradí Peter Ölvecký. V strede štvrtého útoku bude hrať medzi Tomášom Mikúšom a Markom Daňom Miroslav Preisinger a v pozícii ôsmeho obrancu bude na zápas pripravený aj Peter Trška.

Keďže v zápase nebudú hrať Miroslav Šatan a ani Ján Lipiansky, kapitánske céčko prvýkrát v zápase KHL v sezóne dostane Milan Bartovič. Asistentské áčka budú na dresoch Romana Kukumberga a Ivana Švarného. Slovanisti majú za sebou už 45-minútové rozkorčuľovanie, po ktorom sa rýchlo presunuli do autobusu. Podľa klubového webu bolo v piatok v Chanty-Mansijsku -39 °C.

Zostava Slovana na zápas v Chanty-Mansijsku (zdroj: hcslovan.sk): Janus (Konrád) - Sersen, Sigalet, Švarný, Ďatelinka, J. Tabaček, Mojžíš, Trška, V. Mihálik - Miklík, Bližňák, Bakoš - Bartovič, Ölvecký, L. Hudáček - Kukumberg, Kytnár, Kudrna - M. Daňo, Preisinger, T. Mikúš

Súvisiace články