Triumf Karlových Varov nad Ingolstadtom

SITA|27. dec 2008 o 18:04

DAVOS 27. decembra (SITA) - Hokejisti Karlových Varov zvíťazili vo svojom druhom stretnutí na tohtoročnom Spenglerovom pohári v Davose nad Ingolstadtom 5:2. Český zástupca si však svoje víťazstvo zabezpečil ...

DAVOS. Hokejisti Karlových Varov zvíťazili vo svojom druhom stretnutí na tohtoročnom Spenglerovom pohári v Davose nad Ingolstadtom 5:2. Český zástupca si však svoje víťazstvo zabezpečil až v záverečnej tretine, ktorú vyhral 4:1. Dvoma asistenciami sa na triumfe Karlových Varov podieľal slovenský reprezentačný útočník František Skladaný.

Karlove Vary - Ingolstadt 5:2 (0:0, 1:1, 4:1)

Góly: 32. Dobroň, 45. Řezníček, 48. Melenovský (SKLADANÝ), 48. Zaťovič, 58. Pech (SKLADANÝ) - 36. Steiner, 58. Greilinger

Tabuľka:

1. Dinamo Moskva 1 1 4:1 2
2. Kanada 1 1 3:1 2
3. Karlove Vary 2 1 1 6:5 2
4. ERC Ingolstadt 1 1 2:5 0
5. HC Davos 1 1 1:4

(vysvetlivky: poradie, mužstvo, počet odohraných zápasov, víťazstvá/2 b., víťazstvá po predĺžení alebo sam. nájazdoch/2 b., prehry po predĺžení alebo sam. nájazdoch/1 b., prehry/0 b., skóre, body)