Travis Hamonic nehrá pre osobné problémy. Je to vážnejšie, než si myslíte, hovorí manažér

Oh My Hockey|19. okt 2021 o 08:34

S mužstvom Vancouveru Canucks netrénoval ani v prípravnom kempe. Travis Hamonic trpí osobnými problémami, ktoré ho držia mimo hru.

Do sezóny 2021/22 zatiaľ nenastúpil a tak skoro zrejme ani nenastúpi. 31-ročný bek sa pasuje s problémami osobného charakteru. Do detailov ich však nepoznáme.

U Hamonica to nie je prvý prípad, keď sa z výnimočných dôvodov nezúčastňuje hry. V roku 2020 sa rozhodol využiť možnosť nenastúpiť do play-off hraného v bubline.

Vancouver Canucks poslali Hamonica do nižšej súťaže, následne ho museli suspendovať. K veci vydali nasledovné vyhlásenie: "Generálny manažér Jim Benning dnes oznámil, že obranca Travis Hamonic dostal dočasnú dovolenku. Vzájomne dohodnuté voľno poskytne Travisovi čas na vyriešenie jeho osobných záležitostí. Tím žiada médiá, aby rešpektovali Travisovo súkromie, a klub sa v tejto chvíli nebude k tejto záležitosti ďalej vyjadrovať."

Benning sa k nehrajúcemu bekovi vyjadril už skôr. Povedal, že jeho problémy sú "vážnejšie, než si ľudia myslia". Klub sa angažuje, chce hráčovi nájsť adekvátnu pomoc.

Podľa Satiara Shaha zo Sportsnetu chcú Canucks vidieť Hamonica späť v NHL, kedykoľvek to bude možné.

Súvisiace články

Nachádzate sa tu: