Trapattoni pripustil, že duel Salzburgu s Rapidom mohol byť zmanipulovaný

(Autor: TASR/AP)
TASR|7. feb 2013 o 17:21

"Prehrali sme po tom, čo sme v priebehu piatich minút dostali tri góly. A to je nemožné," cituje agentúra APA slová 73-ročného Taliana.

DUBLIN. Tréner írskej futbalovej reprezentácie Giovanni Trapattoni sa postaral o rozruch keď pripustil, že domáci ligový zápas jeho bývalých zverencov z Red Bullu Salzburg s Rapidom Viedeň (0:7) v roku 2008 mohol byť zmanipulovaný.

Salzburg po sedemnástich minútach hry prehrával už 0:4. "Myslel som si vtedy. Buď sú to idioti, alebo sú na drogách, alebo predali zápas. Dôkazy som však nemal žiadne," pokračoval kouč.

Rapid napokon získal majstrovský titul so šesťbodovým náskokom v tabuľke na Salzburg.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Trapattoni pripustil, že duel Salzburgu s Rapidom mohol byť zmanipulovaný