Totti sa opäť zranil

TASR|22. dec 2008 o 15:46

Kapitán futbalového klubu AS Rím Francesco Totti bude svojmu tímu chýbať približne mesiac.

RÍM. Kapitán futbalového klubu AS Rím Francesco Totti bude svojmu tímu chýbať približne mesiac pre zranenie svalu.

Totti opustil ihrisko v 31. minúte nedeľňajšieho zápasu v Catanii, kde jeho AS prehralo 2:3. Podľa lekárov, ktorí vyšetrovali jeho pravé stehno, bude pred začatím rehabilitácie potrebovať asi desaťdňový odpočinok.

V Taliansku sa hralo 17. kolo Serie A a po ňom nasleduje trojtýždňová zimná prestávka. Totti by tak v podstate nemal nastúpiť len v domácom zápase proti AC Miláno, ktorý je na programe 11. januára.

AS Rím má momentálne na svojom konte len 23 bodov, najmä pre zlý začiatok sezóny, a na prvý Inter Miláno tak stráca až 19 bodov. Prehra s Cataniou ukončila jeho sériu piatich víťazstiev v rade.