Štvrtok, 5. augusta, 2021Meniny má Hortenzia

Stoch sa z Fenerbahce nechystá, tvrdí Lednický

SITA|12. apr 2011 o 11:11

Agent Miroslava Stocha rezolútne poprel špekulácie tureckých médií o blížiacom sa odchode jeho mandanta z Fenerbahce Istanbul.

ISTANBUL. Agent slovenského futbalového reprezentanta Miroslava Stocha v utorok rezolútne poprel špekulácie tureckých médií o blížiacom sa odchode jeho mandanta z Fenerbahce Istanbul.

Internetové portály a printové periodiká sa v krajine "polmesiaca" často venujú dianiu v domácich futbalových veľkokluboch, nie všetky informácie sú však podložené. Pravdou síce je, že 21-ročný rodák z Nitry momentálne nepatrí do základnej zostavy kandidáta na titul šampióna Süper Lig 2010/2011, no rozhodne to nie je spôsobené nespokojnosťou trénera Aykuta Kocamana s prístupom účastníka MS 2010 v JAR.

"Miňo sa momentálne sústredí iba na to, aby vo Fenerbahce hrával a získal s klubom titul. Samozrejme nás neteší skutočnosť, že pravidelne nenastupuje, ale Fenerbahce je veľkoklub a nie je jednoduché presadiť sa. Uvidíme, čo bude v lete, teraz vôbec nie je reč o žiadnej zmene pôsobiska, s nikým nerokujeme. Tréner je s Miňom spokojný, aj s jeho tréningovým nasadením," povedal Milan Lednický.

"Vo Fenerbahce je veľa legionárov, nedávno sa zranil Emre, ktorého v základe nahradil cudzinec. Rovnako tak traja zakončovatelia sú zo zahraničia a ďalej aj viacero obrancov, je to ťažké. V tureckom klube môže figurovať naraz desať legionárov, na zápasovej súpiske ich môže byť osem a na trávniku maximálne šesť. Ešte raz chcem zdôrazniť, že turecké médiá hľadajú problém tam, kde nie je. Turecké médiá už napísali všeličo, často sa odvolávali na mňa či na Miňa a my sme pritom nemuseli ani nič povedať."

Súvisiace články