Štvrtok, 17. júna, 2021Meniny má Adolf

Staňa: Strácame hráčov ako na vojnovom poli

Rastislav Staňa. (Autor: TASR)
TASR|8. okt 2013 o 11:50

Slovenský hokejový brankár CSKA Moskva po výhre nad Ufou opísal gólové momenty vo svojej sieti. Tvrdí, že oba góly mohol chytiť.

MOSKVA. Slovenský hokejový brankár CSKA Moskva Rastislav Staňa po domácej výhre nad Salavatom Julajev Ufa 3:2 v stretnutí KHL priznal, že mužstvo bolo pripravené na víťazstvo.

"CSKA potrebuje body. V tretej tretine sme po zlej druhej ukázali, že máme silu zápas zvrátiť. Bolo dobré, že z viacerých šancí sme jednu využili a ukázalo sa, že to stačilo," cituje ITAR-TASS slovenského legionára.

Staňa reagoval aj na dva góly, ktoré inkasoval a je presvedčený, že obom mohol zabrániť. "Na začiatku stretnutia som mal puk chytiť. V druhom prípade strieľal Nikita Filatov spoza obrancu a vedel som, že mieri hore a bol som na to pripravený. On ale vystrelil dole. Mal som jeho strelu chytiť, ale nič sa nestalo."

Rastislava Staňu po vyhratom súboji mrzela skutočnosť, že zase prišli o zraneného hráča. Po faule Zinovieva nedohral Jakub Rylov.

"Kvôli zraneniam strácame hráčov ako na vojnovom poli. V každom stretnutí sa nám niekto zraní a to mrzí. Len čo sa Jakub Rylov uzdravil, tak sa znova zranil. Podarilo sa mu obohrať Zinovieva, ale to, čo prišlo potom, bolo jednoducho nepekné. Chýbajú nám teraz hráči, a preto je dobré, že prišiel David Nemirovsky."

Súvisiace články