Piatok, 30. júla, 2021Meniny má Libuša

Srbi i Francúzi udržali nádej na finále Davisovho pohára - znížili na 1:2

(Autor: AP)
SITA|17. sep 2011 o 20:32

Stavy stretnutí semifinále Davisovho pohára 2011 tenisových reprezentačných družstiev mužov a zápasov o svetovú skupinu ročníka 2012 po sobotňajších štvorhrách

Stavy stretnutí semifinále tenisového Davisovho pohára 2011 a zápasov o svetovú skupinu ročníka 2012 po sobotňajších štvorhrách.

BRATISLAVA. (hrá sa 16. - 18. septembra):

Semifinále 2011:

SRBSKO - ARGENTÍNA 1:2

(Belehrad, Beogradska Arena, tvrdý povrch Acrylic v hale)

Sobota:

Viktor Troicki, Nenad Zimonjič - Juan Ignacio Chela, Juan Monaco 7:6 (4), 6:4, 6:2

Piatok:

Viktor Troicki - David Nalbandian 4:6, 6:4, 2:6, 3:6 - Troicki nastúpil namiesto Novaka Djokoviča

Janko Tipsarevič - Juan Martín Del Potro 5:7, 3:6, 4:6

Zostávajúci program:

Nedeľa (14.00 h SELČ):

Novak Djokovič - Juan Martín Del Potro

Janko Tipsarevič - David Nalbandian

ŠPANIELSKO - FRANCÚZSKO 2:1

(Córdoba, Plaza de Toros los Califas, antuka vonku)

Sobota:

Feliciano López, Fernando Verdasco - Michael Llodra, Jo-Wilfried Tsonga 1:6, 2:6, 0:6

Piatok:

Rafael Nadal - Richard Gasquet 6:3, 6:0, 6:1

David Ferrer - Gilles Simon 6:1, 6:4, 6:1

Zostávajúci program:

Nedeľa (12.00 h SELČ):

Rafael Nadal - Gilles Simon

David Ferrer - Richard Gasquet

O svetovú skupinu 2012:

RUMUNSKO - ČESKO 0:3 - Česi už majú istotu víťazstva

(Bukurešť, Centrul National de Tenis, antuka vonku)

Sobota:

Marius Copil, Horia Tecau - Tomáš Berdych, Radek Štěpánek 6:3, 3:6, 0:6, 2:6

Piatok:

Adrian Ungur - Radek Štěpánek 3:6, 2:6, 0:6

Victor Crivoi - Tomáš Berdych 3:6, 3:6, 6:7 (4)

Zostávajúci program:

Nedeľa (10.00 h SELČ):

Adrian Ungur - Tomáš Berdych

Victor Crivoi - Radek Štěpánek

RUSKO - BRAZÍLIA 1:2

(Kazaň, Tennis Academy, tvrdý povrch RuKortHard v hale)

Sobota:

Igor Kunicyn, Dmitrij Tursunov - Marcelo Melo, Bruno Soares 4:6, 5:7, 2:6

Piatok:

Michail Južnyj - Ricardo Mello 6:0, 6:2, 6:1

Igor Andrejev - Thomaz Bellucci 4:6, 3:6, 3:6

Zostávajúci program:

Nedeľa (11.00 h SELČ):

Michail Južnyj - Thomaz Bellucci

Igor Andrejev - Ricardo Mello

IZRAEL - KANADA 1:2

(Ramat Hašaron, Canada Stadium, tvrdý povrch Acrylic vonku)

Sobota:

Jonathan Erlich, Andy Ram - Daniel Nestor, Vasek Pospisil 6:4, 3:6, 4:6, 4:6

Piatok:

Dudi Sela - Vasek Pospisil 6:7 (4), 7:6 (6), 1:6, 7:6 (2), 3:6

Amir Weintraub - Milos Raonic 5:7, 7:5, 6:3, 6:1

Zostávajúci program:

Nedeľa (11.30 h SELČ):

Dudi Sela - Milos Raonic

Amir Weintraub - Vasek Pospisil

JAR - CHORVÁTSKO 1:2

(Potchefstroom, Fanie Du Toit Sports Stadium, tvrdý povrch Acrylic vonku)

Sobota:

Rik De Voest, Raven Klaasen - Marin Čilič, Ivan Dodig 2:6, 4:6, 6:3, 1:6

Piatok:

Kevin Anderson - Ivan Dodig 6:3, 6:4, 3:6, 7:6 (5)

Izak Van Der Merwe - Marin Čilič 0:6, 0:6 - skreč, Van Der Merwe odstúpil

Zostávajúci program:

Nedeľa (10.00 h SELČ):

Kevin Anderson - Marin Čilič

Izak Van Der Merwe - Ivan Dodig

ČILE - TALIANSKO 0:3 - Taliansko už má istotu víťazstva

(Santiago, Estádio Nacional, tvrdý povrch Acrylic vonku)

Sobota:

Jorgé Aguilar, Nicolas Massú - Simone Bolelli, Fabio Fognini 4:6, 4:6, 4:6

Piatok:

Paul Capdeville - Potito Starace 3:6, 3:6, 6:2, 6:7 (5)

Fernando González - Fabio Fognini 2:6, 6:4, 1:2 - skreč, González odstúpil

Zostávajúci program:

Nedeľa (16.45 h SELČ):

Paul Capdeville - Fabio Fognini

Fernando González - Potito Starace

JAPONSKO - INDIA 2:1

(Tokio, Ariake Coliseum, tvrdý povrch Deco Turf II vonku)

Sobota:

Tacuma Ito, Juiči Sugita - Rohan Bopanna, Maheš Bhupáthí 5:7, 6:3, 3:6, 6:7 (4)

Piatok:

Juiči Sugita - Somdev Devvarman 6:3, 6:4, 7:5

Kei Nišikori - Rohan Bopanna 6:3, 6:2, 6:2

Zostávajúci program:

Nedeľa (6.00 h SELČ):

Kei Nišikori - Somdev Devvarman

Juiči Sugita - Rohan Bopanna

BELGICKO - RAKÚSKO 1:2

(Antverpy, Lotto Arena, tvrdý povrch DecoColor v hale)

Sobota:

Steve Darcis, Olivier Rochus - Oliver Marach, Alexander Peya 6:4, 3:6, 4:6, 4:6

Piatok:

Xavier Malisse - Andreas Haider-Maurer 4:6, 4:6, 5:7

Steve Darcis - Jürgen Melzer 7:6 (3), 6:7 (4), 6:4, 6:3

Zostávajúci program:

Nedeľa (12.00 h SELČ):

Xavier Malisse - Jürgen Melzer

Steve Darcis - Andreas Haider-Maurer

AUSTRÁLIA - ŠVAJČIARSKO 2:1

(Sydney, Royal Golf Club, tráva vonku)

Sobota:

Chris Guccione, Lleyton Hewitt - Roger Federer, Stanislas Wawrinka 2:6, 6:4, 6:2, 7:6 (5)

Piatok:

Bernard Tomic - Stanislas Wawrinka 4:6, 6:4, 6:3, 6:3

Lleyton Hewitt - Roger Federer 7:5, 6:7 (5), 2:6, 3:6

Zostávajúci program:

Nedeľa (3.00 h SELČ):

Bernard Tomic - Roger Federer

Lleyton Hewitt - Stanislas Wawrinka

Súvisiace články