Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Šramkovú prišli povzbudiť fanatici, nevšímala si ich, ani otca

Rebecca Šramková. (Autor: TASR)
TASR|Publikované 12. feb 2017 o 06:38

Vo víkendovom fedcupovom súboji vo Forli sa paličiek chopili dvaja športoví fanatici z občianskeho združenia Fans Slovakia.

FORLI. Ohlušujúce bubny sa v zápasoch slovenských tenisových tímov v Taliansku už stávajú tradíciou. Pred ôsmimi rokmi v daviscupovom dueli v Cagliari narobil na tribúne v metropole Sardínie poriadny rámus Ďuso Merkovský.

Vo víkendovom fedcupovom súboji vo Forli sa paličiek chopili dvaja športoví fanatici z občianskeho združenia Fans Slovakia.

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

Rebecca Šramková

"Do Forli sme vyrazili priamo z Nitry z hokejového Slovakia Cupu. Po príchode do Talianska sme boli radi, že sme sa mohli ubytovať aj mimo vymedzených hodín. Dúfam, že nás s bubnami nevyvedú z haly, keď to naplno rozbalíme," zaželal si Martin Plachý, ktorý sa spolu s Mariánom Póšom usadil v slovenskom sektore, kde nechýbal ani otec úspešnej fedcupovej debutantky Rebeccy Šramkovej.

Sara Erraniová - Rebecca Šramková: fotogaléria

19.2.2017

Jozef Šramka sledoval úvodné gemy zápasu proti talianskej jednotke Sare Erraniovej s vážnym výrazom v tvári. Postupne sa však dostal do tranzu a búrlivo aplaudoval odvážnej hre svojej dcéry, ktorá zasypala bývalú svetovú päťku spŕškou víťazných úderov.

"Slovenských fanúšikov ani otca som počas zápasu nevnímala. Sledovala som len fedcupového kapitána Mateja Liptáka a pár ľudí z nášho tímu. Myslím si, že som to ukočírovala a udržala v správnej línii," pochvaľovala si 20-ročná Slovenka.

Autor: TASR

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.