Utorok, 11. mája, 2021Meniny má Blažena

Hokejovú reprezentáciu čakajú prví súperi, Škriniar bojuje o titul (TV tipy)

Ronnie O'Sullivan, Oliver Okuliar a Milan Škriniar. (Autor: Sportnet, TASR/AP, wst.tv)

To najlepšie, čo ponúknu najbližšie dni.

BRATISLAVA. Slovenská hokejová reprezentácia začína prípravu na svetový šampionát. V týždni absolvuje až dva domáce dvojzápasy.

Najprv vyzve Lotyšsko, a potom nastúpi proti Nemcom. Tréner Craig Ramsay do tímu povolal aj trojicu z reprezentačnej dvadsiatky.

V úvodných zápasoch by sa mali predstaviť mladíci Šimon Nemec, Juraj Slafkovský a Samuel Kňažko.

Na svoje si vo veľkom prídu fanúšikovia snookru a šípok. Snookrový svetový šampionát má na programe 1. a 2. kolo s najlepšími hráčmi sveta. V šípkach zase pokračuje prestížna Premier League of Darts.

Vrcholia aj semifinálové série hokejovej Tipos extraligy. Napätie opäť ponúkne východniarske derby Poprad - Michalovce, ale aj séria Zvolen - Slovan, v ktorej bratislavský tím už nemôže prehrať.

Programová ponuka poteší aj fanúšikov cyklistiky, basketbalu, tenisu, či dokonca aj golfu, MMA a ragby.

Chýbať určite nebudú európske futbalové súťaže, ktoré ponúknu bohatý program aj so Slovákmi. Inter Miláno s Milanom Škriniarom vyzve na ceste za vytúženým titulom v jednom týždni Speziu aj Veronu.

Kompletnú kurzovú ponuku nájdete na DOXXbete.

PONDELOK (19. apríl)

CYKLISTIKA

  • 14:00 Okolo Álp, 1. etapa (EUROSPORT 2)

FUTBAL

  • 20:55 Leeds - Liverpool, Premier League (PREMIER SPORT)

HOKEJ

  • 17:45 Poprad - Michalovce, Tipos extraliga, 3. semifinále (RTVS Dvojka)

SNOOKER

  • 11:00 MS v snookri, 1. kolo (EUROSPORT 1)
  • 15:25 MS v snookri, 1. kolo (EUROSPORT 1)
  • 19:45 MS v snookri, 1. kolo (EUROSPORT 1)

ŠÍPKY

  • 20:05 Premier League of Darts, 6. deň (Nova Sport 2)

UTOROK (20. apríl)

CYKLISTIKA

  • 14:00 Okolo Álp, 2. etapa (EUROSPORT 2)

FUTBAL

  • 15:00 Karagümrük - Göztepe, Süper Lig (Sport 1)
  • 16:40 Jablonec - Karviná, česká Fortuna liga (ČT Sport)
  • 18:25 1. FC Kolín - RB Lipsko, Bundesliga (DIGI Sport 1)
  • 18:25 Fürth - Braunschweig, 2. Bundelsiga (DIGI Sport 2)
  • 18:25 Aue - Norimberg, 2. Bundelsiga (DIGI Sport 3)
  • 19:55 Chamois Niortais - Troyes, Ligue 2 (Nova Sport 1)
  • 20:25 Bayern Mníchov - Bayer Leverkusen, Bundesliga (DIGI Sport 1)
  • 20:25 Frankfurt - Augsburg, Bundesliga (DIGI Sport 2)
  • 20:40 Verona - Fiorentina, Serie A (DIGI Sport 3)
  • 20:55 Chelsea - Brighton, Premier League (PREMIER SPORT)

HOKEJ

  • 1:05 Tampa - Carolina, NHL (Nova Sport 1)
  • 4:05 Vegas - San Jose, NHL (Nova Sport 1)
  • 18:30 CSKA Moskva - Avangard Omsk, KHL, finále (Sport 2)
  • 20:00 Slovensko - Lotyšsko, Kaufland Challenge (RTVS Dvojka)

  • 16:45 Poprad - Michalovce, Tipos extraliga, 4. semifinále (RTVS Dvojka)

HÁDZANÁ

  • 20:05 Švajčiarsko - Česko, baráž o MS v hádzanej žien 2021, odveta (ČT Sport)

SNOOKER

  • 11:00 MS v snookri, 1. kolo (EUROSPORT 1)
  • 15:25 MS v snookri, 1. kolo (EUROSPORT 1)
  • 19:45 MS v snookri, 1. kolo (EUROSPORT 1)

ŠÍPKY

  • 20:05 Premier League of Darts, 7. deň (Nova Sport 2)

STREDA (21. apríl)

CYKLISTIKA

  • 11:05 Valónsky Šíp, klasika, ženy (EUROSPORT 1)
  • 12:30 Okolo Álp, 3. etapa (EUROSPORT 1)
  • 14:15 Valónsky Šíp, klasika, muži (EUROSPORT 1, RTVS Dvojka)

FUTBAL

  • 18:00 Galatasaray - Trabzonspor, Süper Lig (Sport 2)
  • 18:25 AC Miláno - Sassuolo, Serie A (DIGI Sport 1)
  • 18:25 Heidenheim - Bochum, 2. Bundesliga (DIGI Sport 2)
  • 18:55 Levante - FC Sevilla, La Liga (DIGI Sport 3)
  • 18:55 Tottenham - Southampton, Premier League (PREMIER SPORT)
  • 20:40 Spezia - Inter Miláno, Serie A (DIGI Sport 1)
  • 20:40 Juventus - Parma, Serie A (DIGI Sport 2)
  • 21:10 Aston Villa - Manchester City, Premier League (PREMIER SPORT)
  • 21:55 Cádiz - Real Madrid, La Liga (DIGI Sport 3)

  • 16:30 Trebišov - Podbrezová, II. liga

HOKEJ

  • 1:05 NY Islanders - NY Rangers, NHL (Nova Sport 1)
  • 4:05 Los Angeles - Anaheim, NHL (Nova Sport 1)
  • 15:45 Slovensko - Lotyšsko, Kaufland Challenge (RTVS Dvojka)

  • 18:45 Zvolen - Slovan Bratislava, Tipos extraliga, 5. semifinále (RTVS Dvojka)

HÁDZANÁ

  • 18:00 Srbsko - Slovensko, baráž o MS v hádzanej žien 2021, odveta (Sport 1)

BASKETBAL

  • 1:35 New Orleans - Brooklyn, NBA (Nova Sport 2)

SNOOKER

  • 11:00 MS v snookri, 1. kolo (EUROSPORT 2)
  • 15:25 MS v snookri, 1. kolo (EUROSPORT 2)
  • 17:00 MS v snookri, 1. kolo (EUROSPORT 1)
  • 19:45 MS v snookri, 1. kolo (EUROSPORT 1)

ŠÍPKY

  • 20:05 Premier League of Darts, 8. deň (Nova Sport 2)

ŠTVRTOK (22. apríl)

CYKLISTIKA

  • 14:00 Okolo Álp, 4. etapa (EUROSPORT 2)

FUTBAL

  • 15:00 Alanyaspor - Gaziantepspor, Süper Lig (Sport 2)
  • 18:25 AS Rím - Atalanta Bergamo, Serie A (DIGI Sport 3)
  • 18:55 Atlético Madrid - Huesca, La Liga (DIGI Sport 2)
  • 20:40 SSC Neapol - Lazio Rím, Serie A (DIGI Sport 1)
  • 20:55 Real Sociedad - Celta Vigo, La Liga (DIGI Sport 2)
  • 20:55 Leicester City - West Bromwich, Premier League (PREMIER SPORT)
  • 21:55 FC Barcelona - Getafe, La Liga (DIGI Sport 3)

HOKEJ

  • 1:05 Chicago - Nashville, NHL (Nova Sport 1)
  • 3:35 Vegas - San Jose, NHL (Nova Sport 2)
  • 17:00 Rakúsko - Česko, Euro Hockey Challenge (ČT Sport)
  • 18:00 Avangard Omsk - CSKA Moskva, KHL, finále (Nova Sport 1)

SNOOKER

  • 14:00 MS v snookri, 1. kolo (EUROSPORT 1)
  • 19:00 MS v snookri, 1. kolo (EUROSPORT 1)

ŠÍPKY

  • 20:05 Premier League of Darts, 9. deň (Nova Sport 2)

GOLF

  • 21:30 Classic of New Orleans, 1. deň (EUROSPORT 2)

PIATOK (23. apríl)

CYKLISTIKA

  • 14:00 Okolo Álp, 5. etapa (EUROSPORT 2)

FUTBAL

  • 18:00 Besiktas - Kayzerispor, Süper Lig (Sport 1)
  • 18:25 Karlsruher - Würzburger, 2. Bundesliga (DIGI Sport 1)
  • 18:25 Brauschweig - Aue, 2. Bundesliga, (DIGI Sport 2)
  • 20:25 Augsburg - 1. FC Kolín, Bundesliga (DIGI Sport 1)
  • 20:50 Arsenal Londýn - Everton, Premier League (PREMIER SPORT)
  • 20:55 Stade Reims - Olympique Marseille, Ligue 1 (Nova Sport 2)

  • 16:30 Slovan Bratislava B - Šamorín, II. liga

HOKEJ

  • 1:05 NY Islanders - Washington, NHL (Nova Sport 1)
  • 4:05 Vancouver - Ottawa, NHL (Nova Sport 1)

TENIS

  • 13:30 WTA v Stuttgarte, štvrťfinále (RTVS Dvojka)

BASKETBAL

  • 1:05 Milwaukee - Philadelphia, NBA (Nova Sport 2)

SNOOKER

  • 11:00 MS v snookri, 2. kolo (EUROSPORT 1)
  • 15:25 MS v snookri, 2. kolo (EUROSPORT 1)
  • 19:45 MS v snookri, 2. kolo (EUROSPORT 1)

GOLF

  • 21:30 Classic of New Orleans, 2. deň (EUROSPORT 2)

MMA

  • 23:25 PFL, Regulas Season Day 1 (DIGI Sport 3)

RAGBY

20:40 Bristol Bears - Exeter Chiefs, anglická Premiership Rugby (Nova Sport 1)

SOBOTA (24. apríl)

FUTBAL

  • 13:25 Liverpool – Newcastle, Premier League (PREMIER SPORT)
  • 15:25 Mainz – Bayern, Bundesliga (Digi Sport 2)
  • 15:25 Wolfsburg – Dortmund, Bundesliga (Digi Sport 3)
  • 18:25 Leverkusen – Frankfurt, Bundesliga (Digi Sport 1)
  • 18:25 West Ham – Chelsea, Premier League (PREMIER SPORT)
  • 18:25 Valencia – Deportivo Alavés, LaLiga (Digi Sport 6)
  • 20:55 Real Madrid – Real Betis, LaLiga (Digi Sport 2)

  • 15:15 Zlaté Moravce - Dunajská Streda, Fortuna liga (RTVS Dvojka)
  • 15:30 Ružomberok - Sereď, Fortuna liga
  • 17:00 Trnava - Trenčín, Fortuna liga
  • 17:00 Pohronie - Nitra, Fortuna liga
  • 17:00 Senica - Michalovce, Fortuna liga

  • 16:30 Banská Bystrica - Košice, II. liga
  • 16:30 Dubnica - Bardejov, II. liga
  • 16:30 Podbrezová - Púchov, II. liga
  • 16:30 Trebišov - Poprad, II. liga
  • 16:30 Žilina B - Liptovský Mikuláš, II. liga

HOKEJ

  • 1:05 New York Rangers – Philadelphia Flyers, NHL (Nova Sport 2)
  • 3:05 Calgary Flames – Montreal Canadiens, NHL (Nova Sport 1)
  • 16:00 Avangard Omsk – CSKA Moskva, KHL, finále (Sport 1)
  • 17:00 Slovensko Nemecko, Euro Hockey Challenge
  • 17:00 Česko – Rakúsko, Euro Hockey Challenge (ČT Sport)
  • 18:35 Pittsburgh Penguins – New Jersey Devils, NHL (Nova Sport 1)

BASKETBAL

  • 19:05 New York Knicks – Toronto Raptors, NBA (Nova Sport 2)

SNOOKER

  • 11:00 MS v snookri, 2. kolo (EUROSPORT 1)
  • 15:25 MS v snookri, 2. kolo (EUROSPORT 2)
  • 16:00 MS v snookri, 2. kolo (EUROSPORT 1)
  • 19:45 MS v snookri, 2. kolo (EUROSPORT 1)

MOTORIZMUS

  • 14:30 Formula E, Valencia, 1. preteky (EUROSPORT 1)

GOLF

  • 21:00 Classic of New Orleans, 3. deň (EUROSPORT 2)

MMA

  • 2:25 PFL, Regulas Season Day 1 (DIGI Sport 3)

NEDEĽA (14. marec)

CYKLISTIKA

  • 11:20 Liége - Bastogne - Liége, klasika ženy (EUROSPORT 1)
  • 13:25 Liége - Bastogne - Liége, klasika muži (EUROSPORT 1, RTVS Dvojka)

FUTBAL

  • 12:25 Benevento – Udinese, Serie A (Digi Sport 1)
  • 12:55 Wolverhampton – Burnley, Premier League (PREMIER SPORT)
  • 13:55 Huesca – Getafe, LaLiga (Digi Sport 3)
  • 14:55 Inter – Verona, Serie A (Digi Sport 1)
  • 14:55 Fiorentina – Juventus, Serie A (Digi Sport 2)
  • 14:55 Leeds – Manchester United, Premier League (PREMIER SPORT)
  • 15:25 Lipsko – Stuttgart, Bundesliga (Digi Sport 6)
  • 16:10 Villarreal – Barcelona, LaLiga (Digi Sport 3)
  • 17:55 Cagliari - AS Rím, Serie A (Digi Sport 1)
  • 17:55 Mönchengladbach – Bielefeld, Bundesliga (Digi Sport 2)
  • 18:25 Sevilla – Granada, LaLiga (Digi Sport 3)
  • 18:25 Celta Vigo – Osasuna, LaLiga (Digi Sport 6)
  • 19:55 Aston Villa – West Bromwich, Premier League (PREMIER SPORT)
  • 20:40 Atalanta – Bologna, Serie A (Digi Sport 1)
  • 20:55 Athletic Bilbao – Atlético Madrid, LaLiga (Digi Sport 2)

  • 16:00 Žilina - Slovan Bratislava, Fortuna liga

HOKEJ

  • 17:00 Slovensko  Nemecko, Euro Hockey Challenge

UFC

  • 4:00 UFC 261 Countdown Usman vs Masvidal (PREMIER SPORT)

TENIS

  • 14:00 WTA v Stuttgarte, finále (RTVS Dvojka)

SNOOKER

  • 11:00 MS v snookri, 2. kolo (EUROSPORT 2)
  • 15:25 MS v snookri, 2. kolo (EUROSPORT 2)
  • 17:15 MS v snookri, 2. kolo (EUROSPORT 1)
  • 19:45 MS v snookri, 2. kolo (EUROSPORT 1)

MOTORIZMUS

  • 13:30 Formula E, Valencia, 2. preteky (EUROSPORT 2)

GOLF

  • 21:00 Classic of New Orleans, 4. deň (EUROSPORT 2)

Súvisiace články