Pondelok, 25. októbra, 2021Meniny má Aurel

Splnil podmienku. Woodley už má tetovanie a pýta si odvetu s Paulom

Bývalý šampión UFC Tyron Woodley (vľavo) a youtuber Jake Paul (vpravo). (Zdroj: Instagram/jakepaul)
Daniel Stankovič|27. sep 2021 o 18:55 (aktualizované 27. sep 2021 o 19:01)

Niekdajší šampión UFC vyzýva Youtubera k splneniu jeho sľubu.

MISSOURI. Splnil podmienku k odvete. Bývalý šampión weltrovej divízie UFC Tyron Woodley sa napokon rozhodol vyhovieť požiadavke Jakea Paula.

Mladý Youtuber po víťazstve v boxe nad Woodleym podmienil odvetný súboj tetovaním, ktoré si mal nechať 39-ročný rodák z Missouri vytetovať na svoje telo. 

„Povedal som mu, aby si nechal urobiť tetovanie a ukázal to na jeho Instagrame. Mám na mysli normálne tetovanie, ktoré nezmizne. Potom sa môžeme rozprávať o odvete,“ vyhlasoval krátko po augustovej výhre Paul.

Internetová celebrita vtedy zároveň upresnila obsah tetovania vetou "Milujem Jakea Paula".

Napriek tomu, že sa dlhší čas špekulovalo o tom, či bude Woodley ochotný niečo podobné podstúpiť, dnes sa to stalo realitou.

„Milujem Ťa syn môj. Teraz poď už na to, aby si mohol dostať bitku,“ odkázal prostredníctvom príspevku na Instagrame Woodley a zároveň sa pochválil fotkou, ako dôkazom splnenia stávky.

Prvý zápas medzi oboma zápasníkmi zvíťazil v Clevelande po ôsmich kolách tesne na body v pomere 2:1 Jake Paul.

Aj keď sa v posledných týždňoch v médiách rozoberala možnosť súboja Paula a Tommyho Furyho, Woodley nenecháva nikoho na pochybách, ako veľmi chce odvetný zápas.

Daniel Stankovič
Daniel Stankovič sa na stránkach Sportnet venuje zmiešaným bojovým umeniam, skúsenosti zbieral písaním pre portál SvetMMA. Jeho srdcovkou sú bojové športy, umenie a hory.

Súvisiace články