Slováci sa bavili hokejom, súperovi nastrieľali až osem gólov

Na snímke sú Peter Repčík (vľavo) a Dalibor Dvorský.
Na snímke sú Peter Repčík (vľavo) a Dalibor Dvorský. (Autor: HOCKEYSLOVAKIA)
Sportnet|11. apr 2022 o 22:15

Dvoma gólmi sa blysol Dalibor Dvorský.

PIEŠŤANY. Slovenskí hokejisti do 18 rokov na úvod MS I. divízie žiadnu senzáciu nepripustili. Na gól síce čakali viac ako deväť minút, ale napriek tomu si s hráčmi Japonska poradili po výsledku 8:2.

Dvoma gólmi sa blysol 16-ročný Dalibor Dvorský, pričom bol autorom aj prvého gólu Slovenska na ceste za návratom do elitnej kategórie.

Slováci definitívne zlomili odpor súpera v druhej tretine, keď v priebehu 118 sekúnd zvýšil svoj náskok z 2:0 na priebežných 5:0.

/so súhlasom JOJ Šport/

Zverenci Ivana Feneša strelili niekoľko pekných gólov. Presadzovali sa z brejkov, vďaka individuálnym zručnostiam, aj po strelách od modrej čiary.

Druhý zápas na turnaji odohrajú Slováci v utorok. Od 19.00 h budú čeliť reprezentantom Nórska, ktorí majú na konte tiež tri body a sú lídrom tabuľky.

Domov»Hokej»Reprezentácie»Slováci sa bavili hokejom, súperovi nastrieľali až osem gólov