Najlepšie obstáli obrancovia. Oznámkovali ste futbalistov za výkon proti Cypru

Gólová radosť Slovákov v zápase proti Cypru.
Gólová radosť Slovákov v zápase proti Cypru. (Autor: TASR)
Sportnet|7. sep 2021 o 22:41 (aktualizované 8. sep 2021 o 12:30)

Slovenskí futbalisti vyhrali v kvalifikácii MS 2022 nad Cyprom 2:0.

BRATISLAVA. Slovenská futbalová reprezentácia vyhrala v kvalifikačnom zápase o postup na MS 2022 doma nad Cyprom 2:0 (0:0).

Slováci sa v ofenzíve dlho trápili. Vykúpením bol pre nich gól Ivana Schranza v 55. minúte po Hanckovom centri a vedenie poistil peknou strelou z diaľky v 77. minúte obranca Martin Koscelník.

Zverenci trénera Štefana Tarkoviča sa udržali v postupovej hre, ale na dvojicu favoritov Chorvátsko a Rusko strácajú štyri body.

Za výkon proti Cypru dostali od čitateľov najvyššie hodnotenie obrancovia Martin Koscelník a Dávid Hancko - 7,5. Tesne za nimi skončil ďalší obranca - Milan Škriniar (7,5).

Najhoršiu známku dostali Vladimír Weiss ml. a Róbert Boženík - iba 4,2.

Najvyššia známka je 10, najnižšia 1.

Domov»Futbal»Reprezentácie»Najlepšie obstáli obrancovia. Oznámkovali ste futbalistov za výkon proti Cypru