Nedeľa, 17. októbra, 2021Meniny má Hedviga

Tréner je spokojný. Slovenky remizovali s Mexičankami

Futbalistky Slovenska - ilustračná fotografia. (Autor: TASR)
TASR|10. apr 2021 o 16:40 (aktualizované 10. apr 2021 o 16:50)

V utorok budú hrať proti Slovinsku.

Mexiko - Slovensko 0:0

ŽK: Esquivelová, Lopezová, Vojteková

Mexiko: Natividadová - Garcíová (46. Cuberová), J. F. Rodriguezová, Tavaresová, Stubblefieldová) - R. B. Rodriguezová (46. Lopezopvá), Jimenezová (46. Castillová), Gutierrezová (57. Arzateová), Hernandezová - Esquivelová 69. Cuellarová)), Herrerová (46.Arcerová)

Slovensko: Korenčiová - Horváthová (55. Košíková), Čeriová, Fischerová, Vojteková - Mikolajová, Bartovičová (71. Panáková), Škorvánková (55. Bíróová) - Šurnovsk (71. Zdechovanová), Sluková (24. Havranová), Hmírová

VIEDEŇ. Slovenské futbalistky remizovali v sobotu v prípravnom zápase vo Viedni s Mexikom bez gólov.

Zverenky reprezentačného trénera Petra Kopúňa sa o tri dni predstavia v ďalšom prípravnom zápase v Slovinsku proti domácemu výberu.

ďalší program žien SR:

utorok 13. apríla: Slovinsko - Slovensko (11.30, Čatež)

hlas po zápase (futbalsfz.sk):

Peter Kopúň, tréner SR: "Z môjho pohľadu to bol výborný atletický futbal, majúci parametre dnešnej doby. V našej hre boli prvky, ktoré sme do nej chceli vložiť, v ofenzívnej fáze sa prejavili tréningy, žiaľ, aj tentoraz to bolo bez efektívneho zakončenia. Hra sa prelievala od brány ku bráne, takže v strehu musela byť aj naša defenzíva a obstála. Takže môj bezprostredný pocit po zápase je spokojnosť."

Súvisiace články