Slovák Procházka skóroval pri výhre Plzne. Proti Jabloncu musela dvakrát otáčať

Futbalisti Viktorie Plzeň. Ilustračná fotografia.
Futbalisti Viktorie Plzeň. Ilustračná fotografia. (Autor: TASR/AP)
TASR|16. sep 2019 o 20:31

Plzeň si udržala druhé miesto v tabuľke.

PRAHA. Futbalisti Plzne zvíťazili v pondelkovom domácom zápase 9. kola najvyššej českej súťaže nad Jabloncom 3:2. Hostia pritom do 66. minúte viedli 2:1.

Potom však slovenský stredopoliar Roman Procházka vyrovnal z pokutového kopu a o šesť minút neskôr dokonal obrat Jan Kopic.

Plzeň si vďaka triumfu udržala druhé miesto v ligovej tabuľke, za Slaviou Praha zaostáva o tri body. Jablonec je štvrtý.

Česká liga 2019/2020 - 9. kolo

Viktoria Plzeň - FK Jablonec 3:2 (1:1)

Góly: 43. Kalvach, 66. Procházka (z 11 m), 72. Kopic - 26. Matoušek, 57. Holík, ČK: 85. Hejda (Plzeň)

/Procházka hral do 78. min a v 66. premenil jedenástku, Kozáčik sedel na lavičke náhradníkov - Považanec odohral celý duel/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Slovák Procházka skóroval pri výhre Plzne. Proti Jabloncu musela dvakrát otáčať