Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Šláger mužskej extraligy v Prešove sa skončil bitkou

SITA|Publikované 22. sep 2008 o 09:43

Nedeľňajší súboj 4. kola najvyššej slovenskej súťaže hádzanárov medzi Tatranom Prešov a Považskou Bystricou (43:31) vygradoval šarvátkou.

PREŠOV. Nedeľňajší súboj 4. kola najvyššej slovenskej súťaže hádzanárov medzi Tatranom Prešov a Považskou Bystricou (43:31) vygradoval šarvátkou, ktorá sa na palubovke úradujúceho majstra začala 42 sekúnd pred záverečným klaksónom. Po zákroku hosťujúceho pivota Václava Straku na krídelníka Radoslava Kozlova sa domáci kanonier nechal strhnúť a razom bola z toho poriadna strkanica. Rozhodcovia Daňo a Sabol oboch hlavných aktérov za vzájomne napadnutie vylúčili do konca zápasu.

"Straka ma provokoval. Dostal som od neho päť nevyberaných úderov. Po treťom som to signalizoval arbitrom. Tí si ale stále nič nevšímali, a tak po poslednom Strakovom zákroku som sa neovládol. Nervy mi jednoducho ušli, podľahol som emóciám," citoval Korzár slová R. Kozlova. K ručnej výmene názorov sa pre východoslovenský regionálny denník krátko vyjadril aj tréner Považskej Bystrice František Šulc: "Hádzaná je športom tvrdých chlapov. Zavše sa v nej aj takto zaiskrí. Ja by som z toho senzáciu nerobil."

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.