Favorit zo Žiliny zakopol v úvode, o víťazovi rozhodovali rýchle góly

Momentka zo zápasu Vlci Žilina - HK Spišská Nová Ves.
Momentka zo zápasu Vlci Žilina - HK Spišská Nová Ves. (Autor: facebook/Vlci Žilina)
Sportnet|8. apr 2021 o 20:09

Ďalší zápas odohrajú už v piatok.

Slovenská hokejová liga - finále play off - 1. zápas

Žilina - Spišská Nová Ves 3:4 (0:2, 2:0, 1:2)

/stav série 0:1/

Góly: 23. Jurčík (Jaborník), 23. Cíger (Dubeň), 45. Petráš (Urban, Mikula) – 1. Hvila (Tyczynski), 15. Rapáč (Hančák, Tyczynski), 45. Rapáč (Hvila), 45. Džugan (Giľák)

Rozhodovali: Stano, Jobbágy - Janiga, Valo, vylúčení: 11:8 na 2 min., navyše: Džugan (Spišská) 10 min. za nešportové správanie sa, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0

ŽILINA. Líder po základnej časti a favorit Slovenskej hokejovej ligy (SHL) nezačal finálovú sériu play off ideálne.

Vlci Žilina prehrali v úvodnom domácom zápase s HK Spišská Nová Ves 3:4.

Hostia sa dostali v prvej tretine do dvojgólového vedenia, Žilinčania ale dokázali v druhej časti hry vyrovnať gólmi v rozmedzí 22 sekúnd.

V úvode tretej tretiny sa domáci síce dostali do vedenia, v tej istej minúte ale Spišiaci otočili druhým gólom Rapáča a víťazným zásahom Džugana.

Druhý zápas je na programe v piatok 9. apríla o 17.30 h.

Domov»Hokej»Slovensko»Slovenská hokejová liga»Favorit zo Žiliny zakopol v úvode, o víťazovi rozhodovali rýchle góly