Nedeľa, 17. októbra, 2021Meniny má Hedviga

Slovenský futbalový zväz má nových partnerov: Dostane 33 vozidiel

Ján Kováčik. (Autor: TASR)
SITA|19. feb 2019 o 11:01

Ján Kováčik je spokojný.

BRATISLAVA.. Slovenský futbalový zväz (SFZ) v utorok oficiálne predstavil dvoch nových partnerov - spoločnosti Tempus a LeasePlan.

Tie budú so SFZ spolupracovať pri zabezpečení dopravy, prepravy a logistickej aktivity ako pri každodennom fungovaní zväzového aparátu, tak pri riešení úloh života všetkých reprezentačných tímov.

"Som veľmi rád, že dnes môžeme predstaviť novú partnerskú dvojicu, ktorá nám zabezpečí mobilitu na najbližšie roky a autá, ktoré si preberieme, nám budú dobre slúžiť. Verím, že táto spolupráca bude obojstranne veľmi výhodná pre všetkých," uviedol prvý muž slovenského futbalu Ján Kováčik na utorňajšom predpoludňajšom stretnutí s novinármi.

Ako ďalej prezradil, strešná organizácia slovenského futbalu ročne zorganizuje približne 150 medzištátnych stretnutí na všetkých úrovniach, pričom aj spolupráca s týmito novými partnermi pomôže pri ich organizovaní.

SFZ si má na úvod spolupráce prevziať 33 vozidiel, tie sa majú pravidelne obmieňať. "Nájazd bude približne 30 až 40-tisíc kilometrov, potom sa tie vozidlá budú obmieňať," doplnil Kováčik. Strany sa dohodli na spolupráci na dobu neurčitú.

"Držíme krok so zdravým životným štýlom našich klientov. Podpora športových podujatí a aktivít je toho samozrejmou súčasťou. Už v minulosti sme boli partnerom projektu Európske hlavné mesto športu, podporovali sme motoristické či golfové podujatia. Dnes sme radi, že môžeme byť súčasťou najpopulárnejšieho športu Slovákov," poznamenal konateľ spoločnosti Tempus Group Martin Sojka.

"Vždy sa radi chopíme výziev. Sme hrdí na spojenie dynamického športu, akým futbal nesporne je, a lídrom na trhu mobility. My v LeasePlan Slovakia radi pomôžeme rozvoju a propagácii slovenského športu a vôbec nepochybujem, že spolupráca profesionálov zo zväzu a profesionálov z oblasti mobility bude na prospech každému fanúšikovi futbalu na Slovensku," povedal Rastislav Podlipný, generálny riaditeľ spoločnosti LeasePlan Slovakia.

Súvisiace články