Neapol opäť vyhral, Lobotka bol po hodine vystriedaný

Stanislav Lobotka.
Stanislav Lobotka. (Autor: Pavel Neubauer TASR)
TASR|3. feb 2020 o 22:59

V tabuľke je Neapol na 10. mieste.

JANOV. Futbalisti SSC Neapol vyhrali v pondelňajšom dueli 22. kola talianskej Serie A na ihrisku Sampdorie Janov 4:2.

V drese hostí hral do 61. minúty slovenský reprezentant Stanislav Lobotka.

Neapol viedol už po štvrťhodine hry 2:0, keď sa presadili Arkadiusz Milik a Elif Elmas. Ešte do prestávky ale manko Sampdorie na 1:2 znížil Fabio Quagliarella a v 73. minúte Manolo Gabbiadini z pokutového kopu vyrovnal.

O triumfe hostí ale rozhodol v 83. nemecký stredopoliar Diego Demme, ktorý predtým na ihrisku nahradil Lobotku. V nadstavení ešte pridal štvrtý gól kuriózne do prázdnej bránky Dries Mertens.

Neapol zaznamenal ďalšiu výhru, keď minulý týždeň zdolal Juventus. V tabuľke mu patrí 10. priečka.

Serie A - 22. kolo:

Sampdoria Janov - SSC Neapol 2:4 (1:2)

Góly: 26. Quagliarella, 73. Gabbiadini (z 11m) - 3. Milik, 16. Elmas, 83. Demme, 90.+8 Mertens

/S. Lobotka za Neapol do 61. min/

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Neapol opäť vyhral, Lobotka bol po hodine vystriedaný