Inter v zostave so Škriniarom vyhral, stále bojuje o účasť v Lige majstrov

Milan Škriniar.
Milan Škriniar. (Autor: TASR/AP)
SITA|22. apr 2018 o 17:22

Milánsky klub uspel vo Verone nad tamojším Chievom.

RÍM. Slovenský reprezentant Milan Škriniar nastúpil v základnej zostave Interu Miláno pri víťazstve 2:1 na pôde Chieva Verona v nedeľňajšom stretnutí 34. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A.

Dvadsaťtriročný obranca odohral celý duel, do štatistík sa však nezapísal.

Za Inter sa v druhom polčase presadili tradiční zakončovatelia Mauro Icardi a Ivan Perišič. Milánsky klub zaostáva o jediný bod za štvrtým miestom zaručujúcim účasť v predkole Ligy majstrov.

Futbalisti SSC Neapol skresali náskok Juventusu Turín na čele najvyššej talianskej súťaže na jediný bod. V nedeľňajšom šlágri triumfovali na štadióne lídra tabuľky a obhajcu majstrovského titulu 1:0 gólom Kalidoua Koulibalyho v 90. minúte.

Juventus nazbieral 85 bodov, Neapol 84, do konca ligového ročníka zostávajú štyri zápasy. Hosťujúci kapitán Marek Hamšík hral do 67. minúty.

/Marek Hamšík (Neapol) hral do 67. minúty/

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Inter v zostave so Škriniarom vyhral, stále bojuje o účasť v Lige majstrov