Ibrahimovič strelil ďalšie dva góly, Atalanta pokračuje vo famóznej sérii

Zlatan Ibrahimovič.
Zlatan Ibrahimovič. (Autor: TASR)
TASR|21. júl 2020 o 21:47

Haraslín si zahral proti AC Miláno.

RÍM. Futbalisti Atalanty Bergamo zvíťazili v utorkovom domácom stretnutí 35. kola najvyššej talianskej súťaže nad Bolognou 1:0. Rozhodujúci gól strelil po zmene strán striedajúci Luis Muriel.

Duel sa predčasne skončil pre domáceho trénera Giana Piera Gasperiniho, ktorého hlavný rozhodca vylúčil už v prvom polčase.

Atalanta natiahla v lige sériu bez prehry na pätnásť zápasov a v tabuľke je na druhom mieste o šesť bodov za Juventusom Turín, ktorý má však zápas k dobru. Inter Miláno je tretí o dva body, no tiež odohral o jeden duel menej.

V druhom zápase AC Miláno zdolalo Sassuolo 2:1. Oba góly hostí strelil Zlatan Ibrahimovič. Ten nastúpil za AC na svoj pätnásty duel, pričom strelil dokopy už sedem gólov.

Zápas ovplyvnila aj červená karta, dostal ju domáci Bourabia. Za Sassuolo nastúpil aj slovenský reprezentant Lukáš Haraslín, z ihriska šiel dole na začiatku druhého polčasu.

Seria A 2019/2020 - 35. kolo - výsledky - utorok

• Atalanta Bergamo - FC Bologna 1:0 (0:0)

Gól: 63. Muriel

• Sassuolo Calcio - AC Miláno 1:2 (1:2)

Góly: 42. Caputo - 19. + 45. Ibrahimovič

/Za Sassuolo nastúpil Lukáš Haraslín, hral do 46. minúty/

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Ibrahimovič strelil ďalšie dva góly, Atalanta pokračuje vo famóznej sérii