Slovan nenastúpil v najsilnejšom zložení, Seredi však nedal šancu

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava. (Autor: TASR)

Fortuna liga - 9. kolo, skupina o titul

Sereď - Slovan Bratislava 0:3 (0:1)

Góly: 34. a 65. Barseghjan, 78. Mráz

Zostavy a podrobné štatistiky nájdete na tomto odkaze >>>

TRNAVA. Futbalisti majstrovského ŠK Slovan Bratislava zvíťazili v sobotnom stretnutí 9. kola nadstavbovej skupiny o titul vo Fortuna lige v Trnave nad ŠKF ORION TIP Sereď 3:0.

Na prvom mieste tabuľky majú na konte 73 bodov, Sereď nazbierala 39 bodov a figuruje na piatej priečke.

Slovan bol ako istý majster v úlohe favorita, hoci nenastúpil v najsilnejšom zložení.

Priebeh zápasu ŠKF Sereď - ŠK Slovan Bratislava

I. polčas:

Na trnavskom trávniku bol od začiatku nebezpečnejší, brankár Serede Chudý si v úvode poradil s dvoma šancami Greena aj zakončením Da Silvu po prihrávke Barseghjana.

Posledný menovaný otvoril skóre v 34. minúte, keď v šestnástke zužitkoval prihrávku Lovata.

II. polčas:

Hostia si po zmene strán poistili víťazstvo ďalšími dvoma gólmi, v 65. minúte pridal svoj druhý zásah v zápase Barseghjan, ktorému už nestihol zabrániť v skórovaní Šulek kĺzačkou.

V 78. minúte uzavrel skóre striedajúci Mráz, ktorý na dva razy prekonal Chudého.