Nedeľa, 11. apríla, 2021Meniny má Július

Šaľa chce aj Dubajovú

SITA|11. jún 2009 o 17:16

V hádzanárskom klube Slovan Duslo Šaľa usilovne pracujú na posilňovaní kádra. Po angažovaní spojky Alžbety Tóthovej z Iuventy Michalovce by funkcionári klubu chceli získať do družstva.

ŠAĽA. V hádzanárskom klube Slovan Duslo Šaľa usilovne pracujú na posilňovaní kádra. Po angažovaní spojky Alžbety Tóthovej z Iuventy Michalovce by funkcionári klubu chceli získať do družstva aj kanonierku Katarínu Dubajovú. So svojou bývalou hráčkou sú už dohodnutí a k podpisu zmluvy by malo prísť na začiatku budúceho týždňa. "Ak sa nič mimoriadne nestane, v pondelok podpíšem ročný kontrakt," uviedla pre denník Šport 30-ročná rodáčka z Bratislavy, ktorá okrem dlhoročného pôsobenia v Šali hrávala aj za bundesligový VfL Oldenburg, v Dánsku si obliekala dresy tímov Fox Team Nord Frederikshavn a naposledy Horsens

Snaha o angažovanie dvoch skúsených spojok naznačuje, že v Šali, ktorá si v uplynulej sezóne nevybojovala v najvyššej domácej súťaži pätnástu finálovú účasť za sebou (zverenky trénerky D. Braunovej získali "len" bronz"), chcú znovu zaútočiť na najvyššie priečky a pridať do zbierky jubilejný desiaty titul majstra SR.

Súvisiace články