Róbert Rák strelil v príprave gól Leverkusenu

SITA|20. júl 2008 o 12:20

MINSK 20. júla (SITA) - Slovenskému futbalovému útočníkovi v službách bieloruského tímu Dinamo Minsk Róbertovi Rákovi sa v sobotňajšom prípravnom zápase proti nemeckému bundesligovému celku Bayer Leverkusen ...

MINSK 20. júla (SITA) - Slovenskému futbalovému útočníkovi v službách bieloruského tímu Dinamo Minsk Róbertovi Rákovi sa v sobotňajšom prípravnom zápase proti nemeckému bundesligovému celku Bayer Leverkusen podarilo gólovo presadiť. Tridsaťročný odchovanec nitrianskeho futbalu v stretnutí na domácej pôde otvoril skóre duelu, keď už vo 9. min prekonal Fernandeza v bránke Bayeru. Bývalý hráč Nitry a Ružomberka odohral v drese bielo-modrých prvé dejstvo, v polčasovej prestávke ho nahradil Kisľak. Práve ten poslal Bielorusov v 81. min opäť do vedenia, keď premenil pokutový kopu. Zápas sa skončil remízou 2:2, o góly hostí sa postarali Friedrich a Dum.

Dinamo Minsk - Bayer Leverkusen 2:2 (1:0)

Góly: 9. R. Rák, 81. Kisľak (z pok. kopu) - 62. Friedrich, 82. Dum, 8000 divákov