Ak by bol rozhodca férový, tak Real nevyhrá, tvrdí kouč Paríža

Real zvládol dôležitý zápas s PSG.
Real zvládol dôležitý zápas s PSG. (Autor: TASR/AP)
Pavol Spál|15. feb 2018 o 02:55

Vybrali sme šesť dôvodov, prečo Real Madrid v prvom zápase osemfinále Ligy majstrov zdolal Paríž Saint Germain 3:1.

1. Góly Ronalda rozhodli

V tejto sezóne naňho často pískali aj vlastní fanúšikovia Realu Madrid. Mnohých doháňa k šialenstvu. Milovaný a nenávidený.

„Som najlepší hráč všetkých čias. V dobrých i zlých momentoch,“ vyhlásil nedávno Cristiano Ronaldo. Proti Parížu to už nebol hráč v najlepšej forme, ale aj tak rozhodol.

„Ronaldo robí každý deň úžasné veci,“ vravel po zápase podľa uefa.com tréner Realu Zinedine Zidane.

V prvom polčase mal Ronaldo jednu nádejnú príležitosť, jednu veľkú, jednu vyloženú. Nepremenil však žiadnu.

Pozrite si momentky zo zápasu medzi Realom Madrid a PSG: fotogaléria

15.2.2018

V závere prvého polčasu však zvládol penaltu a v 83. minúte pridal aj rozhodujúci gól. Mal pri ňom aj veľké šťastie. Brankár PSG Areola nešťastne vyrazil loptu práve do kolena Ronalda, od ktorého lopta putovala do brány.

Bol to jeho desiaty gól v tomto ročníku Ligy majstrov, skóroval v každom zo siedmich zápasov. A je suverénne najlepším strelcom súťaže. Za Real strelil v Lige majstrov už neuveriteľných sto gólov.

2. Pomohol Realu rozhodca?

Domov»Futbal»Liga majstrov»Ak by bol rozhodca férový, tak Real nevyhrá, tvrdí kouč Paríža