Arsenal sa trápil s Crystal Palace. Vyrovnával až v 95. minúte

Alexandre Lacazette z Arsenal FC sa teší po strelenom góle.
Alexandre Lacazette z Arsenal FC sa teší po strelenom góle. (Autor: TASR/AP)

Arsenal neprehral už piaty zápas za sebou.

Góly: 8. Aubameyang, 90+5. A. Lacazette - 50. Ch. Benteke, 74. Edouard

ŽK: 42. Saka - 43. McArthur

Arsenal: Ramsdale - Tomijasu, White, Gabriel, Tierney - Partey (81. Martinelli), Ödegaard (67. A. Lacazette) - Pépé, Smith-Rowe, Saka (46. Lokonga) - Aubameyang (C).

Crystal Palace: Guaita - J. Ward, Joachim Andersen, Guehi, T. Mitchell - Gallagher, Milivojević (C) (68. Kouyaté), McArthur - J. Ayew (72. Olise), Ch. Benteke, Edouard (83. Tomkins)

LONDÝN. Futbalisti Arsenal FC sa trápili na vlastnom štadióne v zápase 8. kola Premier League s Crystal Palace, s ktorým nakoniec remizovali 2:2.

Arsenal síce vyhrával už od 8. minúty zásluhou Aubameyanga, ale hostia v druhom polčase otočili zápas.

Aspoň bod pre domácich zachránil až v piatej minúte nadstaveného času Lacazette, ktorý prišiel na ihrisko v 67. minúte.

Arsenal neprehral už päť zápasov a pripísal si druhú remízu v rade. V tabuľke mu s jedenástimi bodmi patrí 12. priečka.

Crystal Palace je na 14. mieste a na konte má o tri body menej.

Tabuľka

Domov»Futbal»Anglicko»Premier League»Arsenal sa trápil s Crystal Palace. Vyrovnával až v 95. minúte