Watford prekvapuje, stále nestratil ani bod. United vyhrali v Burnley

Futbalisti Watfordu sú veľkým prekvapením.
Futbalisti Watfordu sú veľkým prekvapením. (Autor: TASR/AP)
SITA|2. sep 2018 o 16:53

Arsenal po gólovej prestrelke uspel v Cardiffe.

LONDÝN. Futbalisti Arsenalu Londýn zvíťazili na pôde nováčika z Cardiffu 3:2 v nedeľňajšom stretnutí štvrtého kola anglickej Premier League.

Tím z Walesu dvakrát v zápase vyrovnal, no napokon mu to nestačilo ani na bod.

Na presný zásah Shkodrana Mustafiho po rohovom kope odpovedal tesne pred prestávkou Victor Camarasa a po góle Pierrea-Emericka Aubameyanga vyrovnal Danny Ward.

Triumf hosťujúceho Arsenalu zariadil v 81. minúte duelu Alexandre Lacazette.

Účastník Ligy majstrov Tottenham Hotspur nebodoval na ihrisku Watfordu, hoci viedol, keď si dal vlastný gól Abdoulaye Doucouré. Lenže Troy Deeney a Craig Cathcart zariadili obrat.

Hotspur zaznamenali prvú bodovú stratu v súťaži, Watford naopak zostal stále prekvapivo stopercentný.

Manchester United, ktorý nevstúpil do sezóny šťastne, zvíťazil v Burnley 2:0. Oba góly mu zabezpečil už v prvom polčase belgický útočník Romelu Lukaku.

Romelu Lukaku (v strede) strieľa jeden zo svojich gólov do siete Burnley.
Romelu Lukaku (v strede) strieľa jeden zo svojich gólov do siete Burnley. (Autor: TASR/AP)

Premier League 2018/2019 - 4. kolo:

Burnley - Manchester United 0:2 (0:2)
Góly: 27. a 44. Lukaku, ČK: 71. Rashford

Watford - Tottenham 2:1 (0:0)
Góly: 69. Deeney, 76. Cathcart - 53. Doucouré (vlastný)

Cardiff - Arsenal Londýn 2:3 (1:1)
Góly: 45.+ Camarasa, 70. Ward - 12. Mustafi, 62. Aubameyang, 81. Lacazette

Premier League 2018/2019: Cardiff City - Arsenal: fotogaléria

2.9.2018

Domov»Futbal»Anglicko»Watford prekvapuje, stále nestratil ani bod. United vyhrali v Burnley