Prehrával už o tri góly. Arsenal napokon remizoval, v závere sa presadil Giroud

Arsenalu pomohlo aj vylúčenie domáceho Francisa.
Arsenalu pomohlo aj vylúčenie domáceho Francisa. (Autor: TASR/AP)
TASR|3. jan 2017 o 23:08

Okrem Girouda dali góly hostí aj Lucas a Alexis Sánchez.

LONDÝN. Futbalisti Arsenalu Londýn remizovali v utorňajšom dueli 20. kola anglickej Premier League na ihrisku Bournemouthu 3:3, keď v záverečnej dvadsaťminútovke zmazali trojgólové manko.

O vyrovnanie sa v druhej minúte nadstavenia postaral Olivier Giroud. Na štvrtom mieste tabuľky stráca Arsenal osem bodov na lídra tabuľky Chelsea, no má odohratý o zápas viac.

Swansea sa odlepila z dna tabuľky, po sérii štyroch prehier triumfovala na ihrisku Crystal Palace 2:1. O troch bodoch pre hostí rozhodol v 88. minúte španielsky legionár Angel Rangel.

Premier League - 20. kolo:

AFC Bournemouth - Arsenal Londýn 3:3 (2:0)

Góly: 16. Daniels, 20. Wilson (z 11m), 58. Fraser - 70. Alexis Sánchez, 75. Lucas, 90.+2 Giroud

45.+3 Shawcross, 49. Crouch

Domov»Futbal»Anglicko»Prehrával už o tri góly. Arsenal napokon remizoval, v závere sa presadil Giroud