+ 1,81 s

36.

Petra Vlhová

+ 2,74 s

VAL DI FASSA. Slovenská lyžiarka Petra Vlhová obsadila 36. miesto v stredajšom úvodnom meranom tréningu zjazdu v talianskom stredisku Val di Fassa.

Celkovo sa na trati predstavilo 61 pretekárok.

Tréning vyhrala Nórka Kajsa Vickhoff Lieová pred Američankou Breezy Johnsonovou. Tretia skončila Vlhovej najväčšia rivalka v boji o veľký glóbus Lara Gutová-Behramiová zo Švajčiarska.

Jej krajanka Michelle Gisinová, ktorá môže taktiež pomýšľať na celkové prvenstvo vo Svetovom pohári, obsadila 21. pozíciu.

Ďalší meraný tréning zjazdu je na programe vo štvrtok.

Vlhovú následne čakajú cez víkend až troje preteky - v piatok (11.45) a sobotu (11.00) pôjde zjazd, v nedeľu je na programe super-G (11.00).

Preteky budete môcť sledovať na RTVS Dvojka a Eurosporte, textové prenosy nájdete na Sportnete.

Domov»Zimné športy»Zjazdové lyžovanie»Vlhovej úvodný tréning nevyšiel, skončila ďaleko za najlepšími