Utorok, 7. decembra, 2021Meniny má Ambróz

Peňázko, rozmením ťa na drobné. Čepo mieri po dominantnej výhre do Oktagonu

(Zdroj: Youtube/24sata)
Dávid Lukáč|18. júl 2021 o 00:53

Vlasto Čepo víťazí za 44 sekúnd technickým knokautom.

ZÁHREB. Vlasto Čepo absolvoval svoj druhý zápas od prestupu do chorvátskeho gymu ATT Záhreb. Na turnaji ARMAGEDON 2 organizácie Fight Nation Championship si poradil so Slobodanom Djordjevićom už v prvej minúte.

Čepo začal aktívne, súpera tlačil a zasahoval údermi. Djordjević súboj zviazal do klinču a pokúšal sa o strh, no slovenský bojovník takedown ubránil a sám skončil vo full mounte, kde to už bol po jeho tvrdých úderoch rýchly koniec.

"Nečakal som, že to prejde takto rýchlo, chalan mal päť výhier, všetko v prvom kole, rovnako ako ja, ale bol som pripravený a veril som si. Zase som mal troch, štyroch súperov, ktorí odvolali zápasy. Viem, že v Oktagone sa to stávať nebude, takže ďalšia zastávka je tam," povedal Čepo po zápase.

Po súboji poďakoval aj svojim fanúšikom a nezabudol ani na slovenské a české MMA portály, ktorým vyjadril vďaku za promo bojovníkom. "Ďakujem za to, že o nás píšete. My bojujeme pre vás."

Zápas, ktorý si želala česko-slovenská scéna

S Matějom Peňázom sa mal Vlasto Čepo stretnúť už v super-finále turnaja Oktagon Underground, no pre zranenie českého bojovníka sa tento duel neuskutočnil.

Teraz sa však podľa vyjadrenia slovenského bojovníka fanúšikovia dočkajú súboja podľa pravidiel MMA.

"Trikrát ma vyzýval chalan, ktorý zápasí v Oktagone a dvakrát z toho nenastúpil kvôli jeho nejakej chybe. Peňázko, ťa rozmením na drobné, keď prídem do toho Oktagonu. Už sa to blíži," odkázal Čepo po víťazstve v Záhrebe.

Dávid Lukáč
Dávid Lukáč sleduje zmiešané bojové umenia od roku 2008, teda viac ako 12 rokov. Za tú dobu videl tisícky zápasov v MMA, navštívil desiatky turnajov vrátane UFC. Viac ako 5 rokov pôsobil ako redaktor portálu o zmiešaných bojových umeniach SvetMMA. Okrem bojových športov sa zaujíma aj o silové športy či populárny futbal a hokej.

Súvisiace články