Kylian Mbappé sa snaží prekonať brankára Angers.
Kylian Mbappé sa snaží prekonať brankára Angers. (Autor: TASR/AP)
TASR|14. mar 2018 o 19:04

Favorit nedoplatil na vylúčenie Thiaga Mottu.

PARÍŽ. Futbalisti Parížu Saint-Germain zvíťazili v stredajšom zápase 31. kola francúzskej Ligue 1 v Parku princov nad SCO Angers 2:1 vďaka dvom gólom Kyliana Mbappého.

Hoci domáci už za stavu 1:0 prišli v 16. minúte o vylúčeného Thiaga Mottu, v 25. minúte dal Mbappé druhý gól.

Favorit si už tri body nedal vziať aj napriek tomu, že hostia v 75. minúte znížili vďaka kamerunskému útočníkovi Karlovi Toko Ekambiovi.

PSG je v tabuľke so ziskom 80 bodov suverénnym lídrom, druhý obhajca AS Monako na neho stráca priepastných 17 bodov.

Ligue 1 2017/2018 - 31. kolo:

Paríž Saint-Germain - SCO Angers 2:1 (2:0)
Góly:
12. a 25. Mbappe - 75. Ekambi
ČK: 16. Motta (PSG)

Domov»Futbal»Francúzsko»Paríž Saint-Germain dvomi gólmi Mbappého zdolal Angers a navýšil svoj obrovský náskok