Najskôr šok a potom exhibícia. Oznámkujte Slovákov za výkon proti Islandu

Norbert Gyömbér a Lukáš Haraslín oslavujú gól v zápase Slovensko - Island v kvalifikácii EURO 2024. (Autor: TASR)
Sportnet|16. nov 2023 o 22:44

Kto zažiaril, kto mohol ukázať viac.

BRATISLAVA. Slovenskí futbalisti vyhrali v predposlednom zápase J-skupiny kvalifikácie EURO 2024 nad Islandom 4:2 (2:1) a zabezpečili si v predstihu postup na šampionát.

Slováci obsadia v skupine druhé miesto za Portugalskom. Posledný zápas kvalifikácie odohrajú v nedeľu v Bosne a Hercegovine.

Zápas proti Islandu sa v Bratislave na vypredanom Tehelnom poli začal pre Slovákov šokujúco, keď v 17. min prehlavičkoval Dúbravku Oskarsson.

Domáci sa však rýchlo otriasli. V 30. minúte dostal štadión do eufórie Juraj Kucka a v 37. min otočil skóre z penalty Ondrej Duda.

Po prestávky pridal dva pekné góly Lukáš Haraslín a bolo jasné, že postup už slovenskému tímu neunikne. Nič na tom nezmenil ani šťastný gól Gudjohnsena.

Kto zaujal najviac, od koho ste čakali viac? Oznámkujte slovenských futbalistov za výkon proti Islanďanom.