Piatok, 23. apríla, 2021Meniny má Vojtech
(Autor: TASR/AP)
Sportnet|1. feb 2018 o 12:00

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu na deň 21. február 2018.

Olympiáda 2018 (ZOH, Pjongčang, Južná Kórea)

Program 12. dňa - 21. február 2018 (streda)

Slovenské vrcholy dňa:

  • V krátkom programe krasokorčuliarok sa predstaví Nicole Rajičová, ktorá skončila šiesta na nedávnych majstrovstvách Európy.
  • Slovensko bude mať zastúpenie aj v bežeckom šprinte tímov, ktorého kvalifikácia je na programe o 9:00 nášho času. Finále sa uskutoční o dve hodiny neskôr. Medzi ženami sa predstavia Alena Procházková a Barbora Klementová, medzi mužmi Peter Mlynár a Andrej Segeč.

Akrobatické lyžovanie

3:30 skikros muži - kvalifikačné jazdy

5:15 skikros muži - osemfinále

5:50 skikros muži - štvrťfinále

6:14 skikros muži - semifinále

6:30 skikros muži - finále

Alpské lyžovanie

3:00 zjazd ženy

Boby

12:40 ženy - 3. jazda

14:00 ženy - 4. jazda

Curling

1:05 Kórejská republika - Olympijskí športovci z Ruska (ženy - 11. kolo)

1:05 Švédsko - Čína (ženy - 11. kolo)

1:05 Švajčiarsko - Dánsko (ženy - 11. kolo)

1:05 Kanada - Veľká Británia (ženy - 11. kolo)

6:05 Dánsko - Kanada (muži - 12. kolo)

6:05 Veľká Británia - USA (muži - 12. kolo)

6:05 Švédsko - Nórsko (muži - 12. kolo)

6:05 Kórejská republika - Japonsko (muži - 12. kolo)

12:05 Švédsko - USA (ženy - 12. kolo)

12:05 Švajčiarsko - Japonsko (ženy - 12. kolo)

12:05 Olympijskí športovci z Ruska - Kanada (ženy - 12. kolo)

12:05 Kórejská republika - Dánsko (ženy - 12. kolo)

Klasické lyžovanie

9:00 šprint voľnou technikou tímy muži + tímy ženy – semifinále (Procházková + Klementová, Mlynár + Segeč)

11:00 šprint voľnou technikou tímy ženy – finále (Procházková + Klementová ?, Mlynár + Segeč ?)

11:30 šprint voľnou technikou tímy muži - finále (Procházková + Klementová ?, Mlynár + Segeč ?)

Krasokorčuľovanie

2:00 krátky program – ženy (Nicole Rajičová)

Ľadový hokej

4:10 Česko - USA (štvrťfinále - muži)

8:40 Olympijskí športovci z Ruska - Nórsko (štvrťfinále - muži)

8:40 Fínsko - Olympijskí športovci z Ruska (o 3. miesto - ženy)

13:10 Kanada - Fínsko (štvrťfinále - muži)

13:10 Švédsko - Nemecko (štvrťfinále - muži)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 stíhacie preteky tímov ženy

12:22 stíhacie preteky tímov muži

Snoubording

1:30 Big air muži - kvalifikácia (1. kolo, 1. skupina)

2:00 Big air muži - kvalifikácia (2. kolo, 1. skupina)

3:45 Big air muži - kvalifikácia (1. kolo, 2. skupina)

4:17 Big air muži - kvalifikácia (2. kolo, 2. skupina)

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články