Štvrtok, 28. októbra, 2021Meniny má Dobromila
(Autor: TASR/AP)
Sportnet|1. feb 2018 o 12:00

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu na deň 18. február 2018.

Olympiáda 2018 (ZOH, Pjongčang, Južná Kórea)

Program 8. dňa - 17. február 2018 (sobota)

Slovenské vrcholy dňa:

  • Biatlonistky čakajú preteky s hromadným štartom. Predstavia sa v nich dve Slovenky - Anastasia Kuzminová a tiež Paulína Fialková, ktorá si účasť vybojovala svojimi výkonmi v Pjongčangu.
  • Zaujímavá pre Slovensko by mohla byť aj súťaž zjazdárok v super-G - ak sa rozhodne štartovať Petra Vlhová.
  • Slovenská hokejová reprezentácia odohrá od 13:10 nášho času svoj posledný zápas v základnej skupine proti Slovinsku.

Akrobatické lyžovanie

2:00 slopestyle ženy - kvalifikácia (1. kolo)

2:52 slopestyle ženy - kvalifikácia (2. kolo)

5:00 slopestyle ženy - finále (1. kolo)

5:28 slopestyle ženy - finále (2. kolo)

5:56 slopestyle ženy - finále (3. kolo)

12:00 aerials muži – kvalifikácia (1. kolo)

12:45 aerials muži – kvalifikácia (2. kolo)

Alpské lyžovanie

3:00 super G ženy (Petra Vlhová, Soňa Moravčíková, Barbara Kantorová)

Biatlon

12:15 preteky s hromadným štartom ženy – 12,5 km (Anastasia Kuzminová a Paulína Fialková)

Curling

1:05 Švajčiarsko - Švédsko (ženy - 5. kolo)

1:05 Olympijskí športovci z Ruska - USA (ženy - 5. kolo)

1:05 Japonsko - Čína (ženy - 5. kolo)

1:05 Dánsko - Veľká Británia (ženy - 5. kolo)

6:05 Kórejská republika - Veľká Británia (muži - 6. kolo)

6:05 Švajčiarsko - Nórsko (muži - 6. kolo)

6:05 Kanada - Švédsko (muži - 6. kolo)

6:05 Japonsko - Taliansko (muži - 6. kolo)

12:05 Olympijskí športovci z Ruska - Japonsko (ženy - 6. kolo)

12:05 Čína - Dánsko (ženy - 6. kolo)

12:05 Kórejská republika - Veľká Británia (ženy - 6. kolo)

12:05 USA - Kanada (ženy - 6. kolo)

Klasické lyžovanie

10:30 štafeta klasickou + voľnou technikou ženy – 4x5 km

Krasokorčuľovanie

2:00 voľný program - muži

Ľadový hokej

4:10 Olympijskí športovci z Ruska - Švajčiarsko (štvrťfinále - ženy)

4:10 Kanada – Česko (muži)

8:40 Fínsko - Švédsko (štvrťfinále - ženy)

8:40 Južná Kórea – Švajčiarsko (muži)

13:10 Olympijskí športovci z Ruska – USA (muži)

13:10 Slovensko – Slovinsko (muži)

Skeleton

12:20 ženy - 3. jazda

13:30 ženy - 4. jazda

Skoky na lyžiach

13:30 veľký mostík muži – hlavná súťaž

Šortrek

11:00 1500 m ženy - rozjazdy

11:44 1000 m muži - štvrťfinále

12:13 1500 m ženy - semifinále

12:43 1000 m muži - semifinále

13:11 1500 m ženy - finále

13:26 1000 m muži - finále

Súvisiace články