Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Olympiáda 2018 (ZOH): Program 16.2.2018 (deň 7)

(Autor: TASR/AP)
Sportnet|Publikované 1. feb 2018 o 11:00

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu na deň 16. február 2018.

Olympiáda 2018 (ZOH, Pjongčang, Južná Kórea)

Program 7. dňa - 16. február 2018 (piatok)

Slovenské vrcholy dňa:

  • Udalosti dňa budú pre slovenských fanúšikov napokon dve. Petra Vlhová a Veronika Velez-Zuzulová budú patriť medzi favoritky v slalome, ktorý bol na programe pôvodne v stredu. Pre nepriaznivé počasie ho organizátori preložili na piatok.
  • Od 4:10 nášho času nastúpia na svoj druhý zápas slovenskí hokejisti, ktorých čakajú Spojené štáty.
  • V bežeckých pretekoch voľnou technikou na 10 km by sa malo predstaviť trio Peter Mlynár, Andrej Segeč, Miroslav Šulek.
  • V super-G by sa na na základe prihlášok mali objaviť Adam Žampa, Andreas Žampa a Matej Falat.

Akrobatické lyžovanie

12:00 aerials ženy – finále (1. kolo)

12:29 aerials ženy - finále (2. kolo)

12:52 aerials ženy - finále (3. kolo)

Alpské lyžovanie

2:00 slalom ženy - 1. kolo (Petra Vlhová, Veronika Velez-Zuzulová, Soňa Moravčíková, Barbora Klementová)

3:00 super-G muži (Adam Žampa, Andreas Žampa, Matej Falat)

5:15 slalom ženy - 2. kolo (Petra Vlhová ?, Veronika Velez-Zuzulová ?, Soňa Moravčíková ?, Barbora Klementová ?)

Curling

1:05 Taliansko - Dánsko (muži - 4. kolo)

1:05 Nórsko - Kórejská republika (muži - 4. kolo)

1:05 Švédsko - USA (muži - 4. kolo)

6:05 Dánsko - Kanada (ženy - 4. kolo)

6:05 Kórejská republika - Švajčiarsko (ženy - 4. kolo)

6:05 Švédsko - Olympijskí športovci z Ruska (ženy - 4. kolo)

12:05 Japonsko - Švajčiarsko (muži - 5. kolo)

12:05 Švédsko - Veľká Británia (muži - 5. kolo)

12:05 Dánsko - USA (muži - 5. kolo)

12:05 Kanada - Kórejská republika (muži - 5. kolo)

Klasické lyžovanie

7:00 preteky voľnou technikou muži – 15 km (Mlynár, Segeč, Šulek)

Krasokorčuľovanie

2:00 krátky program – muži

Ľadový hokej

4:10 USA – Slovensko (muži)

8:40 Olympijskí športovci z Ruska – Slovinsko (muži)

13:10 Fínsko – Nórsko (muži)

13:10 Švédsko – Nemecko (muži)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 5000 m finále – ženy

Skeleton

1:30 muži - 3. jazda

3:15 muži - 4. jazda

12:20 ženy - 1. jazda

13:20 ženy - 2. jazda

Skoky na lyžiach

13:30 veľký mostík muži – kvalifikácia

Snoubording

2:00 snoubordkros ženy – kvalifikácia (1. kolo)

2:55 snoubordkros ženy – kvalifikácia (2. kolo)

4:15 snoubordkros ženy – štvrťfinále (1. kolo)

4:36 snoubordkros ženy - semifinále

4:52 snoubordkros ženy - finále

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.