Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Olympiáda 2018 (ZOH): Program 10.2.2018 (deň 1)

(Autor: TASR/AP)
Sportnet|Publikované 1. feb 2018 o 11:00

Pozrite si program zimných olympijských hier 2018 v juhokórejskom Pjongčangu na deň 10. február 2018.

Olympiáda 2018 (ZOH, Pjongčang, Južná Kórea)

Program 1. dňa - 10. február 2018 (sobota)

Slovenské vrcholy dňa:

  • Anastasia Kuzminová sa pokúsi v šprinte biatlonistiek na 7,5 km o zisk tretej zlatej olympijskej medaily z tejto disciplíny za sebou, čo nikto predtým nedokázal. Už v Soči 2014 dokázala Kuzminová obhájiť zlato ako prvá v histórii ženského biatlonu. Preteky na 7,5 kilometra v Alpensia Biathlon Centre sa začínajú o 12:15 nášho času.
  • Okrem Kuzminovej budú v biatlonovom šprinte v hre aj Paulína Fialková a ďalšie dve slovenské pretekárky.

Biatlon

12:15 šprint ženy – 7,5 km (Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Ivona Fialková, Terézia Poliaková)

Curling

1:05 Čína - USA (miešané páry - 5. kolo)

1:05 Nórsko - Fínsko (miešané páry - 5. kolo)

1:05 Kanada - Švajčiarsko (miešané páry - 5. kolo)

1:05 Kórejská republika - Olympijskí športovci z Ruska (miešané páry - 5. kolo)

12:05 Olympijskí športovci z Ruska - Kanada (miešané páry - 6. kolo)

12:05 Švajčiarsko - Kórejská republika (miešané páry - 6. kolo)

12:05 Nórsko - USA (miešané páry - 6. kolo)

12:05 Fínsko - Čína (miešané páry - 6. kolo)

Klasické lyžovanie

8:15 skiatlon ženy – 7,5 km + 7,5 km

Ľadový hokej

8:40 Japonsko - Švédsko (ženy)

13:10 Švajčiarsko – Južná Kórea (ženy)

Rýchlokorčuľovanie

12:00 3000 m ženy – finále

Sane

11:10 jazdy 1 a 2 muži (Jozef Ninis, Jakub Šimoňák)

Skoky na lyžiach

13:35 stredný mostík HS-109, muži – hlavná súťaž

Snoubording

2:00 slopestyle muži – kvalifikácia (1. kolo, 1. skupina)

2:47 slopestyle muži - kvalifikácia (2. kolo, 1. skupina)

5:00 slopestyle muži - kvalifikácia (1. kolo, 2. skupina)

5:47 slopestyle muži - kvalifikácia (2. kolo, 2. skupina)

Šortrek

11:00 1500 m muži - rozjazdy

11:44 500 m ženy - rozjazdy

12:21 1500 m muži - semifinále

12:52 3000 m ženy, štafeta - semifinále

13:28 1500 m muži - finále

Autor: Sportnet

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.