Utorok, 19. októbra, 2021Meniny má Kristián

Oktagon 28: David Moon vymazal knokautom Matěja Kuzníka

(Zdroj: Oktagon MMA)
Vladimír Bilohuščin|25. sep 2021 o 20:11 (aktualizované 25. sep 2021 o 20:12)

Oktagon našiel novú hrozbu, volá sa David Moon!

PRAHA. Po májovom zápase s Karolom Ryšavým sa zasa do akcie vrátil Matěj Kuzník. Zástupca Reinders MMA tentokrát čelil kanadskému bojovníkovi Davidovi Moonovi, ktorý pôsobí v slávnom gyme Tristar, rovnako ako legendárny Georges St-Pierre.

Priebeh zápasu

1. kolo

Od prvej chvíle bolo cítiť motiváciu na strane Kuzníka, ktorý si nabiehal do výmen a bol veľmi rýchly na nohách. Moon ale začal svojho súpera čítať a veľmi pekne kontroval dlhými prednými údermi.

Výborný úder, ktorý otriasol Kuzníkom vytasil Kanaďan presne v polovici kola. Aj keď sa domáci reprezentant dokázal vrátiť do súboja, následná presná rana poslala Kuzníka priamo k zemi a bolo dobojované.

Výsledok: David Moon vyhráva knokautom v prvom kole

Slová víťaza: Ľudia si myslia, že som postojár a potom ukážem svoje jiu jitsu a niektorí si myslia, že som zemiar a vytiahnem postoj. Som MMA bojovník, čiže viem používať všetko. Je to môj druhý knokaut, ktorý som dal v kariére a som naozaj šťastny. 

Vladimír Bilohuščin
Vladimír Bilohuščin je zakladateľ webu o zmiešaných bojových umeniach SvetMMA, kde pôsobil viac ako 5 rokov na poste šéfredaktora. V marci 2021 prešiel spolu s celou redakciu do Sportnetu, kde sa venuje MMA a ďalším bojovým umeniam. Vo voľnom čase rád hráva volejbal.

Súvisiace články