Nedeľa, 28. február, 2021Meniny má Zlatica

O Hantuchovej účasti či absencii ešte nepadlo rozhodnutie

SITA|Publikované 19. máj 2008 o 14:14

BRATISLAVA 19. mája (SITA) - O účasti či absencii slovenskej tenistky Daniely Hantuchovej na blížiacom sa druhom grandslamovom turnaji sezóny, parížskom Roland Garros, zatiaľ nepadlo rozhodnutie. "Na ...

BRATISLAVA 19. mája (SITA) - O účasti či absencii slovenskej tenistky Daniely Hantuchovej na blížiacom sa druhom grandslamovom turnaji sezóny, parížskom Roland Garros, zatiaľ nepadlo rozhodnutie. "Na túto otázku ešte nepoznáme odpoveď," uviedla pre agentúru SITA Marianna Hantuchová, mama a manažérka 25-ročnej popradskej rodáčky.

Ako je známe od 20. apríla, desiatej tenistke súčasného svetového rebríčka WTA Tour diagnostikovali únavovú zlomeninu pätnej kosti dlhodobo háklivej pravej nohy. Prognózy vtedy hovorili o troch týždňoch fixácie končatiny dlahou a dvoch týždňoch intenzívnej rehabilitácie. Semifinalistka Australian Open 2008 Hantuchová sa v ostatnom období postupne odhlásila z turnajov v Berlíne, Ríme i tohtotýždňového podujatia v Istanbule. Žreb hlavnej súťaže dvojhry RG sa vo francúzskej metropole uskutoční v piatok o 11.30 h.


Súvisiace články