Pondelok, 20. septembra, 2021Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava

Neuer dostal od fanúšika facku za odchod z tímu

SITA|23. máj 2011 o 11:53

Jeden z priaznivcov Schalke neuniesol fakt, že reprezentačný gólman Neuer zrejme už čoskoro prestúpi do konkurenčného Bayernu Mníchov.

GELSENKIRCHEN. Brankár nemeckého futbalového klubu FC Schalke 04 Manuel Neuer dostal od fanúšika gelsenkirchenského tímu facku počas osláv víťazstva v DFB Pokali. Schalke triumfovalo v sobotňajšom finále Nemeckého pohára nad druholigovým Duisburgom jednoznačne 5:0 a jeho hráči absolvovali s trofejou oslavy v uliciach Gelsenkirchenu.

Jeden z priaznivcov Schalke však neuniesol fakt, že reprezentačný gólman Neuer zrejme už čoskoro prestúpi do konkurenčného Bayernu Mníchov. Dvadsaťpäťročný brankár zostal očividne zaskočený z reakcie fanúšika, ale po chvíli sa pripojil k oslavujúcim spoluhráčom.

Mnoho priaznivcov Schalke si myslí, že práve sobotňajší triumf v DFB Pokali zmení Neuerov názor, a ten neprestúpi, keďže zverenci Ralfa Rangnicka sa predstavia v Európskej lige UEFA 2011/2012.

"Som striktne proti tomu, aby Neuer odišiel z tímu. Prišli by sme o prirodzeného lídra," vyhlásil predseda predstavenstva Schalke Clemens Tönnies. "Manuel má kontrakt platný ešte na ďalšiu sezónu. Verím, že zostane naším hráčom," doplnil Rangnick.

Súvisiace články