Na Weissovi kauza nezanechala stopy, v Katare už strelil gól

Vladimír Weiss sa po návrate do Kataru strelecky presadil.
Vladimír Weiss sa po návrate do Kataru strelecky presadil. (Autor: vladimirweiss.sk)
Igor Dopirák|18. okt 2016 o 08:01

Slovenský futbalista pomohol svojmu tímu k prvej výhre v sezóne.

BRATISLAVA. "Veľmi dôležité víťazstvo," napísal na svojom twitterovom účte tesne po stretnutí. O pár chvíľ pridal aj fotku so svojím maďarským spoluhráčom Krisztianom Nemethom.

Poďakoval mu za to, že ho nechal kopať penaltu.

Vladimír Weiss mladší strelil v zápase tretieho kola katarskej najvyššej súťaže Qatar Stars League vedúci gól svojho klubu. V 70. minúte premenil pokutový kop, dve minúty predtým dostal žltú kartu.

Gól Vladimíra Weissa do siete Al Muaidaru:

Jeho klub Al-Gharafa si po výhre na pôde Al Muaidaru 2:1 pripísal prvé body v sezóne.

Weiss mladší sa zatiaľ strelecky presadil v každom zápase nového ročníka. V prvom kole dal gól po peknej strele z priameho kopu, v druhom a treťom premenil pokutový kop.

Prvý gól Vladimíra Weissa v sezóne po peknej strele z priameho kopu:

Druhý gól Vladimíra Weissa v sezóne:

Zdá sa, že na mladom futbalistovi nezanechala nedávna kauza žiadne stopy.

Niekoľko dní pred reprezentačným zápasom totiž Weissa v Bratislave zastavila policajná hliadka. Futbalista mal byť šoférom vozidla Mercedes G, v ktorom sa nachádzali desiati ľudia.

Weiss sa odmietol podrobiť dychovej skúške aj odberu krvi, niekoľko hodín strávil v cele predbežného zadržania.

Reprezentačný tréner Ján Kozák ho na kvalifikačné zápasy v Slovinsku (prehra 0:1) a doma proti Škótsku (výhra 3:0) nechcel využiť.

"Rozhodol som sa, že počas týchto dvoch zápasov nebude k dispozícii, pretože na prácu potrebujeme pokoj a čisté hlavy. Uvidíme, ako dopadne vyšetrovanie tejto záležitosti, a potom budeme robiť ďalšie závery," vravel Kozák. Vyšetrovanie celej kauzy v súčasnosti stále pokračuje.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Na Weissovi kauza nezanechala stopy, v Katare už strelil gól