Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Na obrazovkách Trojky duely extraligy a WHIL

SITA|Publikované 12. sep 2008 o 11:03

BRATISLAVA 12. septembra (SITA) - Nový športový kanál Slovenskej televízie - Trojka prejavil záujem vysielať v blízkej budúcnosti zápasy spoločnej slovensko-českej súťaže žien (WHIL), slovenskej extraligy ...

BRATISLAVA 12. septembra (SITA) - Nový športový kanál Slovenskej televízie - Trojka prejavil záujem vysielať v blízkej budúcnosti zápasy spoločnej slovensko-českej súťaže žien (WHIL), slovenskej extraligy mužov a aj reprezentácie. Už v septembri sa na obrazovkách objavia tri ligové stretnutia a v novembri duel mužskej reprezentácie SR.

Potvrdené sú prenosy z extraligy mužov Nové Zámky - Prešov (hrá sa 24. 9. o 17. 30 h), Košice - Trnava (24. 9., odvysielaný bude zo záznamu) a ženskej WHIL Partizánske - Trenčín (26. 9. o 17.30 h). Na televíznu obrazovku by sa mal dostať aj úvodný súboj mužskej reprezentácie SR v 4. skupine kvalifikácie ME 2010, v ktorom 26. novembra 2008 nastúpia zverenci trénera Zoltána Heistera v Hlohovci proti Grécku.

"Je to len prvý krok, ktorý nás veľmi potešil, no hádzanú by sme chceli vidieť na televíznych obrazovkách ešte častejšie. Samozrejme, je to otázka dohôd a rokovaní. Predovšetkým, aby mali z toho prospech kluby a divák," cituje stránka www.slovakhandball.sk slová prezidenta SZH Pavla Derfényiho.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.