Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Stoch podpísal novú zmluvu, v Slavii bude až do roku 2022

Pražskú Slaviu priviedol do Nitry ako kapitán práve Miroslav Stoch. (Autor: Dominik Tvrdý)
SITA|Publikované 21. nov 2018 o 17:28

Slovenský reprezentant vníma nový záväzok ako odmenu za odvedenú prácu.

PRAHA. Slovenský futbalový reprezentant Miroslav Stoch podpísal so svojim súčasným zamestnávateľom Slaviou Praha nový trojročný kontrakt.

Jeho platnosť vyprší v roku 2022.

"Pocity sú skvelé, predĺženie zmluvy vnímam ako odmenu za prácu, ktorú som tu odviedol. Podpisom som dal najavo, že sa mi v Slavii páči a som tu veľmi spokojný," uviedol 29-ročný Stoch pre klubový web slavia.cz.

"Miroslav Stoch je jedným z najlepších strelcov českej ligy a veľkou osobnosťou Slavie. Som rád, že sme podpísali predĺženie o tri roky. Miňo sa s nami zúčastní bojov o majstrovský titul a dúfam, že aj o Ligu majstrov a aj o ďalšie úspechy v pohároch," uviedol pre klubový web predseda predstavenstva Slavie Jaroslav Tvrdík.

V aktuálnom ročníku českej najvyššej súťaže má Stoch na svojom konte 9 gólov a tri asistencie. Po svojom príchode do českej metropoly na jeseň 2017 sa postupne vypracoval na oporu "zošívaných".

,,Je teraz jedným z najdôležitejších článkov tímu. Som rád, že potvrdzuje svoju formu. Čo ho poznám, je v najlepšom rozpoložení, je to absolútne komplexný hráč, nebezpečný pri zakladaní útokov aj v ich konečnej fáze," pochválil Stocha tréner Slavie Jindřich Trpišovský.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.