Fehérváry prispel gólom k výhre Hershey Bears, skóroval aj Cehlárik

Martin Fehérváry.
Martin Fehérváry. (Autor: TASR)
TASR|20. jan 2020 o 08:26

Slovenský obranca dosiahol štvrtý gól v sezóne.

NEW YORK. Slovenský hokejista Martin Fehérváry prispel jedným gólom k triumfu svojho tímu Hershey Bears v nočnom zápase nižšej zámorskej AHL nad Rochester Americans 4:1.

Dvadsaťročný obranca otvoril v 36. minúte skóre duelu a dosiahol štvrtý gól v prebiehajúcej sezóne. V 40 dueloch nazbieral dokopy 14 bodov (4+10).

Jeden presný zásah zaznamenal aj jeho krajan Peter Cehlárik, no Providence Bruins prehrali so Springfieldom Thunderbirds tesne 5:6 po predĺžení. Bol to už jeho jedenásty gól v sezóne a v 34 dueloch nazbieral dokopy 26 bodov (11+15).

AHL 2019/2020 - základná časť:

Providence - Springfield 5:6 po predĺžení (1:1, 1:2, 3:2 - 0:1)

/Peter Cehlárik (Providence) 1 gól, 2 strely na bránku, 1 mínusový bod./

Hershey - Rochester 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)

/Martin Fehérváry (Hershey) 1 gól, 4 strely na bránku, 2 trestné minúty, 1 plusový bod./

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Fehérváry prispel gólom k výhre Hershey Bears, skóroval aj Cehlárik