Pondelok, 26. júla, 2021Meniny má Anna, Hana, Anita

Marek Čech prvou voľbou Rennes na post ľavého obrancu

SITA|19. jún 2011 o 13:24

Slovenský futbalový reprezentant Marek Čech z anglického tímu West Bromwich Albion je prvou voľbou medzi šiestimi kandidátmi Stade Rennes na post ľavého obrancu.

PARÍŽ. Slovenský futbalový reprezentant Marek Čech z anglického tímu West Bromwich Albion je prvou voľbou medzi šiestimi kandidátmi Stade Rennes na post ľavého obrancu, ktorý si chce francúzsky prvoligový klub posilniť počas letného transferového obdobia. Informáciu priniesol France Football.

Dvojkou na zozname má byť Jérémy Morel z Lorientu a údajne najpriechodnejšou možnosťou Boukary Dramé zo Sochaux. Rennes skončilo v ostatnej sezóne Ligue 1 na 6. priečke.

Počas tohto týždňa ide už o tretiu "adresu" spájanú v dohadoch s Markom Čechom. Portál Ita Sport Press vyrukoval s tvrdením, že bývalý hráč Interu Bratislava, Sparty Praha a FC Porto je v hľadáčiku FC Bologna a pridal aj informáciu o údajnom záujme Lazia Rím.

Ruské médiá zase skloňovali 28-ročného trebišovského rodák v súvislosti so Zenitom Petrohrad. Sovetskij Sport odhadol prípadné odstupné pre WBA na 5,5 milióna eur.

West Bromwich Albion si v máji uplatnil opciu a po troch rokoch spolupráce si zabezpečil služby M. Čecha aj na sezónu 2011/2012.

Súvisiace články