Neymar (vľavo) a Guillermo Maripan v súboji počas zápasu Paríž Saint Germain - AS Monaco. (Autor: Francois Mori - TASR/AP)
TASR|13. jan 2020 o 07:16

Lídrovi tabuľky zobralo body Monaco.

PARÍŽ. Futbalisti Paríža St. Germain remizovali v nedeľnom domácom stretnutí 20. kola najvyššej francúzskej súťaže s AS Monaco 3:3.

PSG ukončil šesťzápasovú víťaznú sériu, ligovú tabuľku vedie o päť bodov pred Marseille. Monaco je ôsme.

Diváci videli divoký prvý polčas, najprv hostia v rozmedzí 7.-13. minúty dvakrát odpovedali na otvárací zásah Neymara, ale ešte do prestávky dokázali otočiť aj Parížania.

Vlastným gólom vyrovnal Fode Ballo Toure, v závere prvého polčasu z pokutového kopu skóroval na 3:2 Neymar. Bod pre Monaco zabezpečil v 70. minúte Islam Slimani.

Ligue 1 2019/2020 - 20. kolo

Paríž St. Germain - AS Monaco 3:3 (3:2)

Góly: 3. a 42. Neymar (druhý z 11 m), 24. Toure (vlastný) - 7. Martins, 13. Ben Yedder, 70. Slimani

Domov»Futbal»Francúzsko»PSG ukončil šesťzápasovú víťaznú sériu. Na triumf nestačili ani dva góly Neymara